Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı zorladım

Aracımla ondan sonra 5 km gittim bi değişiklik yoktu
araç dinlendikten sonra çubuktan yağ,radyatör su kontrolu yapın ...gözlemleyin kaputu açıp...dün ucağın içinde bomba patladı afrikada yolcu ucağı koca yarık açıldı ama sorunsuz gitti ve indi :) bunun gibi 5 km gittim dıye aracınızı bişi olmadığını göstermez.

En iyisi servise gidip gostermek teşekkür ederim ilginiz için
servise git ama 200 km hız yaptım sakın deme sakın sakın :) bişi varsa bile kullanım hatası deyip garantıden cıkartıp fatura cıkartabilirler...yolda normal giderken kıvılcım gibi bişi cıktı gibi bişi dersin.öle bize anlattığın gibi anlatma.seni servise yolluyom yarın büyük sıkıntılar cıkmasın.kontrol amaclı..umarım bişi cıkmaz...hayırlısı

Kıvılcımı bilmiyorum da koku olayı rodaj döneminde normal diye biliyorum ama riske girme servise detaylı baktir bence de geliştirmelerine izin verme

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@nfr22
Zorlamaktan kastın nedir?
1, veya 2, vites 6000 d-d cevirip 40-50 km yol gitmek mi?
Aracı nasıl zorladınız?
Yeni aracta belli bir zaman koku duyarsınız...

Aklında kalacağına git göster. Seni en sağlıklı çözüme o çıkarır bence. Hiç olmazsa yarın bişey olsa ben gelip size sormuştum filan deme hakkın olur.

Geri
Üst Alt