Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabayı Çalıştırmadım..

onunla geçmiş olsun, en büyük sorunun bu olsun. rabbim beterinden korusun.

dostum gecmıs olsun sorununu halletmıssın sevındım buna ama sende sunu gordum arabaya cok karamsar bakıyosun her sorun oldugunda bu sekılde yaklasırsan kendını hem cok uzer hemde cok yıpratırsın bu kadar yuklenme kendıne olabılıyor arada bole ufak tefek arızlar hadı tekrardan gecmıs olsun bıdaha bole bırsey yasamazsın ınsallah

dostum gecmıs olsun sorununu halletmıssın sevındım buna ama sende sunu gordum arabaya cok karamsar bakıyosun her sorun oldugunda bu sekılde yaklasırsan kendını hem cok uzer hemde cok yıpratırsın bu kadar yuklenme kendıne olabılıyor arada bole ufak tefek arızlar hadı tekrardan gecmıs olsun bıdaha bole bırsey yasamazsın ınsallah

Dediğim gibi :D 5 yıldır kullandıgım aracta olsa bu sorun hıc umursamam akü bitti derim.. :) Aracı alalı 4 gun oldu.. Kaskosu + vergisi sigortası falan fılan derken 42 mılyara yakın para harcadım :D Haliyle 4 gun sonra boyle bi olay yasamam tansıyonumu düşürmedi degıl :D bayılacaktım az kala 4-5 mılyardan asagı cıkmaz sımdı bu araba dıye hayal bıle kurdum :D

Yanı yoksa :D bende bu kadar tırsmazdım arac yenı olmasa :D Sagolun..

Kardeşim çok geçmiş olsun. Kaskonun yol yardımından da yararlanabilirsin bu tür durumlarda. Ücretsiz çekici verirler, en yakın servise çekerler. Şarj dinamonu da kontrol ettirmeni öneririm. Ayrıca endişelerinde haklısın, ben olsam bende tırsardım acaba kazıklandıkmı diye. Sonuçta 2 günlük araba :)

Kardeşim çok geçmiş olsun. Kaskonun yol yardımından da yararlanabilirsin bu tür durumlarda. Ücretsiz çekici verirler, en yakın servise çekerler. Şarj dinamonu da kontrol ettirmeni öneririm. Ayrıca endişelerinde haklısın, ben olsam bende tırsardım acaba kazıklandıkmı diye. Sonuçta 2 günlük araba :)

Şarj dinamosunu nerde gösteririz ? :)) Kafayı yıyecem :D Az kaldı :D Kazasız Sorunsuz arabada bile masraf cıkıyor..

Eski sahibini aradım yenı dogmus cocugu var abı vallahı yemın ederım bende oyle bırsey yapmadı dedı.. Demekkı akünün bitecegi varmıs :)) Yapacak bırsey yok.. Şar dinamasunuda gösterdikmi :D Heralde yeni kasa leon parasın bu arabayı almıs olurum :D Tek fark :D bu arabanın kaskosu vergileri ve sigortaları odenmiş :D oda 4 mılyar edıyor :D

kardeş bunu benden önce halamın oğlu benim arabayı aldığında yaşamış (yani ben arabayı halamın oğlundan aldım :))
olabiliyo böyle şeyler demek ki, sahtekar çok, hatta şereften yoksunluk derim ben buna eğer kasıtlı olarak bitik aküyü koyuyolarsa.

Şarj dinamosunu nerde gösteririz ? :)) Kafayı yıyecem :D Az kaldı :D Kazasız Sorunsuz arabada bile masraf cıkıyor..

Eski sahibini aradım yenı dogmus cocugu var abı vallahı yemın ederım bende oyle bırsey yapmadı dedı.. Demekkı akünün bitecegi varmıs :)) Yapacak bırsey yok.. Şar dinamasunuda gösterdikmi :D Heralde yeni kasa leon parasın bu arabayı almıs olurum :D Tek fark :D bu arabanın kaskosu vergileri ve sigortaları odenmiş :D oda 4 mılyar edıyor :D

Canını çok sıkma.iyi bir elektrikçi ye git, baktırt.her 2.el de ufak tefek şeyler çıkar.

:) Biraz önce Cut Out denen baş belasının kablosunu söktürdüm :D Acılır Kapanmaz Kapanır acılmaz :D Bu ne yaa.. Akü olayından sonra aracın elektiriğine aküsüne müdale eden sonradan takma şeyleri cıkartıyorum :D Çok rahatım suan .. :D Yakındada susturucu yu degıstırdım mı Cut Out'tan kurtulmus olurum... :D Sonrada Pakete koyup saklayacam :) 25 yıl sonra CUT out dıye bırsey kalırsa cocuguma miraz bırakırım :D arkamdan dua mı küfürmü eder bilmem :D

geçmiş olsun aracı satan vatandaşın aküden haberi olmaması çok doğal akşam 11 de canavar gibi basan 3 aylık akümün sabah 6 da tek marş basmadığını bilirim bunlar olacak şeyler önemli olan size ailenize birşey olmasın diğer herşey yerine gelir

Geri
Üst Alt