Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba soğuk havada bile çalışır çalışmaz fan açıyor

mk2toledo

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracım 2000 model Seat toledo 1.6 akl signo. aracımı son günlerde çalıştırdığımda direk fan açıyor . bunun çözümünün kolay olduğunu düşünüyorum bileniniz var mı acaba

Merhaba arkadaşlar aracım 2000 model Seat toledo 1.6 akl signo. aracımı son günlerde çalıştırdığımda direk fan açıyor . bunun çözümünün kolay olduğunu düşünüyorum bileniniz var mı acaba
Geçmiş olsun fan müşüründe bir sıkıntı olabilir baktırmak gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben hav filtresinin kaoğını söküp dolaşmıştım 1ay sonunda aynı sorun oldu ve pislik dolduğunu söyle kontrol sonunda
Abi yarım çay bardağı pislik çıktı. Biraz daha dolsa motora zararı olurdu dedi.
Nasıl oldu acaba dedi.
Bende usta sensin ben bilmem dedim

Tabii servise girerken kapağı kapattım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun fan müşüründe bir sıkıntı olabilir baktırmak gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben hav filtresinin kaoğını söküp dolaşmıştım 1ay sonunda aynı sorun oldu ve pislik dolduğunu söyle kontrol sonunda
Abi yarım çay bardağı pislik çıktı. Biraz daha dolsa motora zararı olurdu dedi.
Nasıl oldu acaba dedi.
Bende usta sensin ben bilmem dedim
emoji16.png

Tabii servise girerken kapağı kapattım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bakımlarını yeni yaptırmıştım büyük ihtimal o sırada bişey oldu ozaman. yorumlar için teşekkürler ikisini de kontrol ettircem

pc computere bağlatın hata kodu vercektır...fan müşürü bozuk olabilir

Geri
Üst Alt