Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba sürekli stop ediyor

FurkanKose

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi yarım saat önce işten çıkıp eve gitmek için arabaya bindim çalıştırdım stop etti ve o halde zar zor eve geldim geçenlerde motor düştüydü yaptırdık onla alakası olabilir mi yoksa hava yağmurlu antifiriz yok diye mi böyle oldu fakat motor haralet 90 oldu düzelmedi stop ediyor sürekli

Merhaba SCW ailesi yarım saat önce işten çıkıp eve gitmek için arabaya bindim çalıştırdım stop etti ve o halde zar zor eve geldim geçenlerde motor düştüydü yaptırdık onla alakası olabilir mi yoksa hava yağmurlu antifiriz yok diye mi böyle oldu fakat motor haralet 90 oldu düzelmedi stop ediyor sürekli
Hava yagmurlu antifiriz yok diye stop etmez zaten antifiriz gerekcekkadar soguk yok antifirizn olmayısı stop ettirmez bakmadan bişe soylemek zor motor dusmus biyerlere zarar vermiş olabilir baktrman lazım belki basit birşeydir

Çevrenizden iyi durust bir usta tavsiye si alıp aracı gösterin .

Arabanın 2 haftadır 10bin bakımı için uyarı veriyor maddi durumdan dolayı götüremedik o yüzden olabilir mi ?

Lpg varsa gaz filtresini bir kontrol ettirin birde gaz kelebeğine baktirin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt