Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç muayenesi hakkında kısa bilgiler

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İnşallah size de faydası olur güncel bu zamana kadar 5-6 kez gitmiştim ama sanırım kurallar daha sıkı olmuş dün far ayağından döndüm ama akabinde aynı gün geçtim şükür:)

1- en önemlisi fren balataları ve bağlı olarak el freni buna çok dikkat ediyorlar
2- arka lastiklerim tamamen bitik gibiydi bayattı çıkma aldım öyle gittim
3- airbag lambası yanıyordu tüvTürkü aradım hafif kusur sayılıyormuş sorunsuz geçti
4- sağ ön far ayağı kırık olduğu için beşik gibi sallanıyordu hiç aklıma gelmezdi bundan dolayı ilk başta geçmedi ama hemen sanayiye gidip plastikçi de yaptırdım aynı gün geçtim

lamba sinyaller vs zaten sorunsuz yanmalı biliyorsunuz
bilmeyenlere faydası olur inşallah
İlkyardım seti yangın tüpü reflektör her araçta mutlaka olmalı ancak muayeneden yoksa dahi geçiyor

Son düzenleme:
İnşallah size de faydası olur güncel bu zamana kadar 5-6 kez gitmiştim ama sanırım kurallar daha sıkı olmuş dün far ayağından döndüm ama akabinde aynı gün geçtim şükür:)

1- en önemlisi fren balataları ve bağlı olarak el freni buna çok dikkat ediyorlar
2- arka lastiklerim tamamen bitik gibiydi bayattı çıkma aldım öyle gittim
3- airbag lambası yanıyordu tüvTürkü aradım hafif kusur sayılıyormuş sorunsuz geçti
4- sağ ön far ayağı kırık olduğu için beşik gibi sallanıyordu hiç aklıma gelmezdi bundan dolayı ilk başta geçmedi ama hemen sanayiye gidip plastikçi de yaptırdım aynı gün geçtim

lamba sinyaller vs zaten sorunsuz yanmalı biliyorsunuz
bilmeyenlere faydası olur inşallah
İlkyardım seti yangın tüpü reflektör her araçta mutlaka olmalı ancak muayeneden yoksa dahi geçiyor
Aracın yol tutumunda ve görüş görülme özelliklerinin tam olması geçmemek için engel değil akstra olanlar artık bakana göre değişir

Geri
Üst Alt