Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kullanırken cep telefonu ile uğraşmak...(kamu spotu)

Kulaklık kullanıyorum ama açıkçası dikkat dağıtıyor en güzeli hiç konuşmamak ama olmuyor maalesef.

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

Çok ama çok güzel bir konuya değinmişsiniz tebrik ediyorum bu hatayı yapanlar aşırı fazla çevremizde de görüyoruz ve bundan en çok zarar görenler ise motosiklet sürücüleri. Bende bir video paylaşmak istedim buyurun.

Çok ama çok güzel bir konuya değinmişsiniz tebrik ediyorum bu hatayı yapanlar aşırı fazla çevremizde de görüyoruz ve bundan en çok zarar görenler ise motosiklet sürücüleri. Bende bir video paylaşmak istedim buyurun.

Teşekkürler.. Videonuz bizim yazımızın klip haline çevrilmişi olmuş sanki.. Tekrar teşekkür ederim

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Benim araçta en beğendiğim özellik bluetooth rehber son aramalar. Cidden telefonu elime aldığımda düz boş yolda bile konsantirem bozuluyor.

Ben dikkat ediyorum ama telefondan yolda giderken whatsapp vs komple tarayan yazışanlar var. Milletin hayatına kastediyorlar

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yenı model araclarımızda telefonu cebımden cıkartmama gerek yok dırek ekranda kımın aradıgı cıkıyor ve mıkrofon ve hoporlor dırek aktıf oluyor ama genede konusurken ınsanın dıkkatı dagılabılıyor dıkkat şart..

Valla bende bluetooth Kulaklık kullanıyorum daha iyi oluyor. Işıksız levhalar normalde de dikkatimi çekmiyor yola ve ayna lara bakmaktan. trafikte nerden bela geleceği belli olmuyor

Power+Torque=TDI

Geri
Üst Alt