Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içne su alıyor

2004 model toledo signo plus , koltuklarda veya yanlarda felan hiçbir yerde su yok sadece tabanda su var ayağımızı bastığımız her yer su

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Burada incelemen gereken, döşeme altı çekomastikli kapak var mı (Naylon şilte gibi bir yalıtım malzemeside olabilir) varsa bunların çekomastiklerini veya silikonunu yenilemen gerekecek.
Diğer bir durumda aracın ön cam altından ve arka cam altından giden su tahliye kanallarının temizliği. Bunları da kontrol etmelisin. Fitillerde bir problem olacağını düşünmüyorum. Fitillerden bu oranda su alacağına pek ihtimal vermiyorum. Araç içinde kapı döşemelerinin olduğu yerlerde su yolu dediğimiz lekeler yoksa bahsettiğim 2 noktayı kontrol et. En son tercihin de bu olsun çünkü bizler hassas adamarız arabalarımız uzun süreli kirli kalmayacağı için bu noktalarda çok tıkanmaz. Birde bagaj halısı altında da su varmı? Bence muhtemelen döşeme altı izolasyonun yıpranmıştır.

Aracımız yağmur yağdığında içine su alıyor paspasların altında çok fazla su birikiyor ama yıkarken böyle bir durum söz konusu olmuyor bir çok ustaya götürdük sorunu çözemediler sizce sorun neyden kaynaklanıyor başına gelen , bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Çok geçmiş olsun on kısımdan giriyor sanırım su daha önce başına gelen birisi vardı ön motor tarafında klima hortumlarının oradan içeri su alıyordu bir orayı kontrol ettir orta konsolun arkasında olması gerekli

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

64586286dd0a70b8f88d092b71b4052b.jpg
036ab3ccc538e8a0f807ac55a2c8c9ea.jpg
//uploads.tapatalk-cdn.com/.
İşte bu fotoğraflardaki yerlerde su izleri var ama nerden geldiklerini bulamadık arkadaşlar

[url=http://r.tapatalk.com/byo?rid=94350]Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.[/url]

Bendeki problemlerde bunun gibiydi on cam şoför tarafinda izgaranin orada bir elk kutusu var ne oldugunu bilmiyorum onun dibindeki silikonlar çatlamış orayi kurutup yeniden dayson marka siyah silikonla yaptık...

fabiamda vardı aynı sorun kapı doşemelerini naylon ya da sac malzeme aradaki silikon ozelligini kaybediyor su alan yerde suyun izi oluyor zaten silikonla ustunden gecmeniz lazım ustaya gerek yok biraz eliniz yatkınsa halledersiniz
[doublepost=1516045289,1516045269][/doublepost]fabiamda vardı aynı sorun kapı doşemelerini naylon ya da sac malzeme aradaki silikon ozelligini kaybediyor su alan yerde suyun izi oluyor zaten silikonla ustunden gecmeniz lazım ustaya gerek yok biraz eliniz yatkınsa halledersiniz

Geri
Üst Alt