Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içne su alıyor

Aracımız yağmur yağdığında içine su alıyor paspasların altında çok fazla su birikiyor ama yıkarken böyle bir durum söz konusu olmuyor bir çok ustaya götürdük sorunu çözemediler sizce sorun neyden kaynaklanıyor başına gelen , bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Araç marka modeli ve suyun biriktiği paspası başka noktalarda su oluyor mu bunu anlatabilirsen daha fazla bilgi alabilirsin diye düşünüyorum dostum. Nerelerde oluyor sorunlar?

Kemerini tak, yoluna bak...

Aracımız yağmur yağdığında içine su alıyor paspasların altında çok fazla su birikiyor ama yıkarken böyle bir durum söz konusu olmuyor bir çok ustaya götürdük sorunu çözemediler sizce sorun neyden kaynaklanıyor başına gelen , bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Camdan kapı içine süzülüyordur. Kapı içi laylonunda sıkıntı olabilir

Araç marka modeli ve suyun biriktiği paspası başka noktalarda su oluyor mu bunu anlatabilirsen daha fazla bilgi alabilirsin diye düşünüyorum dostum. Nerelerde oluyor sorunlar?

Kemerini tak, yoluna bak...

2004 model toledo signo plus , koltuklarda veya yanlarda felan hiçbir yerde su yok sadece tabanda su var ayağımızı bastığımız her yer su

Bendede ayni problem vardi şükür halkettim iki yerden su aliyordu on kapi panduzunu söküp icindeki fabrikasyon silikonlu olan yerleri tekrar silikonla birde on cam ızgaraları ni sokup sileceklerin oradaki giderleri temizleyip ordaki mevcut cekomastikli yerleri tekrar silikonla yenile ben öyle yaptim promlem yok simdilik 2 sene oldu.foto var ama yukleyemedim

Geri
Üst Alt