Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içne su alıyor

Burada incelemen gereken, döşeme altı çekomastikli kapak var mı (Naylon şilte gibi bir yalıtım malzemeside olabilir) varsa bunların çekomastiklerini veya silikonunu yenilemen gerekecek.
Diğer bir durumda aracın ön cam altından ve arka cam altından giden su tahliye kanallarının temizliği. Bunları da kontrol etmelisin. Fitillerde bir problem olacağını düşünmüyorum. Fitillerden bu oranda su alacağına pek ihtimal vermiyorum. Araç içinde kapı döşemelerinin olduğu yerlerde su yolu dediğimiz lekeler yoksa bahsettiğim 2 noktayı kontrol et. En son tercihin de bu olsun çünkü bizler hassas adamarız arabalarımız uzun süreli kirli kalmayacağı için bu noktalarda çok tıkanmaz. Birde bagaj halısı altında da su varmı? Bence muhtemelen döşeme altı izolasyonun yıpranmıştır.

Geri
Üst Alt