Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç hakkında bilgi

Normal piyasası nasıl bu arabanın arkadaşlar

araba temize benzıyor ekstraları var.acaba tutarmı diye yazmış.sevdisen arabayı git bak derim konuş uzaktan olmaz.resimden anlaşıldıgı uzere emek harcanmış ekstraları var.bugun o ekstraları yaptırsan o parayı bulur derim sonucta boş araba değil.anlaşırsanız olur derim sevmek içine sinmesi önemli.bugün 18-19 liralık aracta bişi yok bi tampon taksan dunyanın parası bi yazılım atsan 650 lira,yay alsan 4 yay 550 lira vs...araştırmak lazım ben cordobamı alırken bile en az 15 cordoba dolaştım :) hayırlısı olsun umarım hayalındekı aracına kavuşursun..iyi seneler

Sağol abi bana da Ekstralar i olduğu için 23 24 arası sanki normal gibi geldi karar veremedim bu arada Cordoba lara bakiyim abi senin araç kaç model nasıl bi bilgi verirsen sevinirim

Sağol abi bana da Ekstralar i olduğu için 23 24 arası sanki normal gibi geldi karar veremedim bu arada Cordoba lara bakiyim abi senin araç kaç model nasıl bi bilgi verirsen sevinirim
acele etme ...araba almak ev almak gibi bişidir.benım cordoba 2007 tdi stylancedir.yzılımla beraber 105 psi 235 torktur.cordoba serisini içinde en diri kasa 2007 dir.donanımlı aractır bakımı kolaydır keyif verir heyecanlıdır.değişik oldugu için millet merak eder ne marka diye :D az yakar cok fena kaçar.170 den sonra ses alır ınceden içeri.dizel sesine alışırsın :) sonucta dizel ...1 depo nerden gezersen gez 1000 km garanti.bagajı geniştir doldur.arka koltuk yatar bagaj büyüyo :) akıllı araç beyni var elektronik :)

Kesinlikle ekstralar var diye dusunme. Elinde bu arac patlar...ya giderse diye adam yazmış. Ornegin arabaya 2 bin liraya lpg takdirdin satarken 2 bin koycan mi üzerine hayir. Taş catlasin bin fazlaya belki satarsin. Tabi muhakkak kör alıcı vardır. Sen bunlardan olma...para kazanmak kolay degil. Adam piyasadan yararlanmaya calisiyor.

Geri
Üst Alt