Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Ederi Hakkında Bilgi ve Fikirlerinize İhtiyacım Var??? (Yardım :s )

balerya

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..Hızla seat ailesine geri dönmek istiyorum.Fakat araç fiyatlarında abartılı artışlar mevcut..Bir araç hakkında doğru fiyat için yardım istiyorum sizlerden?Alınan malı her an satmayı da hesaba katarım,benim için doğru fiyat çok önemlidir..Araç özelliklerini bildiğim kadarı ile sizinle paylaşacağım fiyat eder aralığını sizlerden en kısa zamanda öğrenmek istiyorum..benim için fikirleriniz çok belirleyici olacak..
Araç Özelikleri :
-Seat Leon 1.6 TDİ Style (Manuel vites)
-2011 Model
-Beyaz Renk
-85000 Km ' de (orjinal Km)
-17'' Agra Jantlı
-TCS var sanırım ESP yok tam çözemedim? http://www.********.com/images/smilies/smile222.gif (esp yazmıyor sadece kayan araba işareti mevcut)
-Park sensörü mevcut
-Aracın serviste olmasada tüm bakım kayıtları mevcut (garanti bitince özel servis yapmış)Triger değişmiş durumda!
-Araçta ilk izlenim değişen boya vs. yok (kaliteli bir ustama kaportaya baktırdım) daha detaylı expertiz yaptıracağım..
-Araçta ufak tefek sürtme izleri var(ön-arka tamponda) rutüş ile halledilebilecek çoğunlukla tırnak girmeyecek derinlikte..
-Aracın içi çok aşırı temiz değil ama bir sıkı temizlikle çok rahat toparlanır fıstık gibi olur http://www.********.com/images/smilies/smile222.gif..normal yıldan kaynaklanan deformasyon mevcut onun dışında pek bir sıkıntı yok gb..

Gecem seneye kadsr 40-44 bin tl ye gidiodu ama simdi ne edio bilmiorum

Valla piyasa hakkinda bilgi vermek zor. Ben arac 40 eder derim ama bi bakarsiniz malum sitelerde 45 binden asagi yoktur. Biliyorsunuz herkesin malı kiymetlidir. Gercek manada fiyat kimse yazmiyor. Kaptiran kaptirana...

Haklısınız kesinlikle fakat benim amacım bir aralık belirlemek..

arkadaşlar aracın kaputunda ve sol kapıda ince bir çiziklerden yüzeysel boya çıktı ama bir tek anahtar değmesi yok kapı kaput içlerinde boya yok..
41 000 tl ye bu araç alınırmı?ayrica hasar kaydida yok..

Geri
Üst Alt