Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç alacağım bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var

Çok sağol sanada şimdiden hayırlı olsun ama ben alım satımda yaptığım için zaten indirimli alacağımız aracı 5 yıl satmadan kullanacağız ve bu 5 yıl içerisinde piyasada değer kaybetmeyen araçlar katagorisinde olsun istiyorum 100.000 aracı nasılsa 55.000 60.000 falan o civarda alabiliyoruz 5 yıl sonra yine o paralara yada temiz kullanırsak biraz daha üstüne satıp değer kaybına uğramadan aracımızı yenileye biliriz ben böyle düşünüyorum doğrumudur yanlışmıdır bilemem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok sağol sanada şimdiden hayırlı olsun ama ben alım satımda yaptığım için zaten indirimli alacağımız aracı 5 yıl satmadan kullanacağız ve bu 5 yıl içerisinde piyasada değer kaybetmeyen araçlar katagorisinde olsun istiyorum 100.000 aracı nasılsa 55.000 60.000 falan o civarda alabiliyoruz 5 yıl sonra yine o paralara yada temiz kullanırsak biraz daha üstüne satıp değer kaybına uğramadan aracımızı yenileye biliriz ben böyle düşünüyorum doğrumudur yanlışmıdır bilemem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla ben çok araştırdım tabiki zevk meselesi ama eğer dediğin gibi istiyorsan full olup çok km yapmamak lazım benim de fiesta var full 2012 model 36 bin km de ben alırken 28 bine almıştım tabi o fiyata satmam şuan 46 bin felan derim o yüzden çok iyi bir tercih yapman lazım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt