Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç İçi Kırmızı Renkli PVC Şerit

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar araç içi pvc şeritler hakkında bilgi alabilirmiyim bu işlemi uygulayan oldu mu hiç? Uygulayan varsa tecrübelerini aktarabilir mi. y4Jv19.jpg

ben sadece ön konsoldaki airbag in olduğu yatay çizgiye yaptım güzel bi hava kattı ama fitilin girmediği yerleri zorlayıp yapmaya çalışmayın derim çünkü o aranın açılması ileride trim seslerine neden olabilir diye düşündüm sadece rahat girdiği yere uyguladım

selam arkadaşlar araç içi pvc şeritler hakkında bilgi alabilirmiyim bu işlemi uygulayan oldu mu hiç? Uygulayan varsa tecrübelerini aktarabilir mi. Ekli dosyayı görüntüle 17738

Bir kaç metre daha olsaymış ekran çerçevesini felanda kaplarlardı galiba çok fazla olmuş dozunu aşmadan yapmak lazım mesela bunun ledli olanları var leonların ön kokpite yapılıyor ama bu kadar heryere sıvama değil o hoş duruyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

selam arkadaşlar araç içi pvc şeritler hakkında bilgi alabilirmiyim bu işlemi uygulayan oldu mu hiç? Uygulayan varsa tecrübelerini aktarabilir mi. Ekli dosyayı görüntüle 17738
mk2 leonda ön ve arka kapı panzut kenarlarında ledli olanları kullandım fakat belli zaman sonra ledlerde deformasyon oluyor. bilgin olsun
fazla kullanmak yersiz

ufak dokunuşlar yeterli olur..;)

Ben de almıştım ancak mat geldi ve yapışkanı çok kötüydü. Uygulamayı kendini mi yaptınız ? Güle güle kullanın.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt