Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç brandası

Ne amaçla kullanacaksınız bilmiyorum ama, brandalar zamanla araç boyasında harelere (çizilmeye) neden oluyor ve boyayı matlaştırıyor.

Arakadaşlar selamın aleyküm bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var seat leon 2016 model aracım için araç brandası almayı düşünüyorum simoni araç brandası markası bu marka hakkında bi bilgisi olan yada farklı bi model yada marka önere bilcek arkadaşlar varmı? teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Branda yerine yerin de müsait ise portatif garaj yaptırabilirsin.
Hem aracın çizilmez. Hemde kullanılmaı için aracın biraz soğuması gerekir. Aksi halde terleme yaparak zamanla sorun çıkartır
Diye düşünüyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç brandasında en kaliteli şu eski gri brandalardan. 5yıl önce babamın arabasına serdiğim brandayı bu yıl çıkardım. araç hala sıfır gibi parlıyor cilalı gibi. tavsiye ederim sizede

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt