Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza ışığı yolda kaldım yardım

Atom

Kayıtlı Üye
Merhaba
Seyahat ederken manisa da kaldık seyir halinde buji isigi sarı yanıp sönüyor ve araç çekişen düştü mazoT almadan önce dibine kadar kullanmıştım ancak aldıktan sonra 300 km yaptım araç çekişen düştü manisa da seat servis varımdır açık olan
Teşekkürler

Gecmis olsun... netten baktim bi kac tane ozel servis numarasi var bi deneyin isterseniz

Cag oto ve simka.oto oto buldum ama cevap yok pazar simka.oto 1 de açıyor diye yazmış ama perişan olduk teşekkürler çok saolun

+90 (533) 577 09 09 metin abiyi ara yatdımcı olacak sana

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kirkagacta var...manisa da @chile kirmizi var yardimci olsun.ben arnavutluktayim

çok saolun ptesiyi bekleyemezdim çocuklarla perişan olduk tesadüf pazar günü sanayiye gideyim dedim belki biri çıkar çok saolsunlar iyi ustalar ile karşılaştım biraz tuzlu oldu ama erdem pompa var sanayide enjektör arızası tespit edildi bilgisayarda hata 4 numaralı enjektör gösteriyordu.silip tekrar denedi aynısını verdi çıkarıp test etti enjektör arızalı dedi 4 enjektör değiştirdi birini değişsek diğerleride sorun çıkarır dedi 4 ünü 3700 tl ye değiştirdi.pazar öğlen çıkmış olduk manisadan tdı araçların kronik sorunu sanırım.yorumu olan varmıdır tdı enjektörler için teşekkürler aracımı yeni almıştım daha 2 hafta oldu soğumak istmiyorum aracım güzel

çok saolun ptesiyi bekleyemezdim çocuklarla perişan olduk tesadüf pazar günü sanayiye gideyim dedim belki biri çıkar çok saolsunlar iyi ustalar ile karşılaştım biraz tuzlu oldu ama erdem pompa var sanayide enjektör arızası tespit edildi bilgisayarda hata 4 numaralı enjektör gösteriyordu.silip tekrar denedi aynısını verdi çıkarıp test etti enjektör arızalı dedi 4 enjektör değiştirdi birini değişsek diğerleride sorun çıkarır dedi 4 ünü 3700 tl ye değiştirdi.pazar öğlen çıkmış olduk manisadan tdı araçların kronik sorunu sanırım.yorumu olan varmıdır tdı enjektörler için teşekkürler aracımı yeni almıştım daha 2 hafta oldu soğumak istmiyorum aracım güzel
arac markası ne olursa olsun enjektorler pahalıdır... ama fuzulı olmuş usta para kazanma telaşına düşmüş herşeyde bi hayr var...cunku 4 nolu bozuksa 4.cüyü değiştirip test etmekte fayda vardı.diğer cıkan enjektorler sizdedir umarım yoksa onları da ekstra çıkma parça nıyetine satabilir...hay allah forum uyemizin düştüğü duruma bakın...eğer dediğim gibise hakkınızı arayın gecmiş olsun
[doublepost=1472897299,1472897124][/doublepost]dizeller...de kronık dıye bısı yoktur,sürekli bakımlı tutmak vardır..bakımlarınızı ıhmal etmeyin hayatınızda ona da yer açın.yoksa bu tip durumlarda üzülürsünüz..yurtdısında olmasam gelirdim ben yetkili servis kullanıyorum....

Selamın aleyküm ben yeni leon 1.6 rf kullanmaya başladım dün biraz hız yaptım yüksek devirde kesiciye gider gibi bişey oldu sonra aniden fren bastım airbag lambası yandı bikaç kez stop edip tekrar çalıştrdım çalışınca söndü yeniden yandı acaba neden olabilir hala yanıyo şuanda cvplarınız için şimdiden tşkkürler

Geri
Üst Alt