Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anten Hakkında Yardım

Merhabalar hocam. Anteni tavan ile paralel konuma getirip sert bir sekilde cekerseniz cikartabilirsiniz;)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar hocam. Anteni tavan ile paralel konuma getirip sert bir sekilde cekerseniz cikartabilirsiniz;)

hocam sağolun teşekkürler. Bir de şey sorcam o görünen metal kısım kalacak sadece siyah plastik kısım çıkmış olcak dimi

hocam sağolun teşekkürler. Bir de şey sorcam o görünen metal kısım kalacak sadece siyah plastik kısım çıkmış olcak dimi

Yok hocam. Sadece metal kismin yuvasi orada kalacak. Shark anten veya baska tipte bi anten takicaksaniz eğer aldiginiz antende o yuvaya kolayca monte edilen metal ucu bulunuyor zaten.

Yok hocam. Sadece metal kismin yuvasi orada kalacak. Shark anten veya baska tipte bi anten takicaksaniz eğer aldiginiz antende o yuvaya kolayca monte edilen metal ucu bulunuyor zaten.
shark anten kullancam kısmetse :) ben o zaman yatay konuma getirip sert şekilde çekip çıkarmayı denerim.

Aynen hocam o şekilde sertce cekın bişi olucak gibi dusunmryın bnde korktum ilk başta zor cıkıyor ama çıkıyor bişide olmuyor:)

Aynen hocam o şekilde sertce cekın bişi olucak gibi dusunmryın bnde korktum ilk başta zor cıkıyor ama çıkıyor bişide olmuyor:)

İş çıkışı denemesini yapcam kısmetse :) , montajı için tornavida vs. lazım olur mu acaba

Yok hocam bişiye gerek kalmıyor bende aliexpresten aldım uyguladım kopacak die korkma ama olanca gucunle asıl ben tavanda cıkıcak die korktum o kadar cektımki

Yok hocam bişiye gerek kalmıyor bende aliexpresten aldım uyguladım kopacak die korkma ama olanca gucunle asıl ben tavanda cıkıcak die korktum o kadar cektımki

:) . Peki çekim gücü nası bi aksilik yaşadınız mı

Yok hayır yaşamadım antendeki gibi çekiyor halen sinyal algılayıcıları var birde onlar bi tık daha iyi olabilir belki

Geri
Üst Alt