• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ankarali altea xl 1.6 tdi kullanicilari

bamuka

Kayıtlı Üye
İsim
barış
Nereden
Ankara
Plaka
34yz848
Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
kardeşi cumaları buluşma var zeten takip edebilrsin hatta pazar günü şaşmazda açılış var oraya bekleriz

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
ve ilk olaral üyeler bölümünden kendini tanıtırsan bütün arkadaşlarımmız seni tanımış olur

tugra kazım

Kayıtlı Üye
İsim
tugra kazım
Nereden
Kayseri
Plaka
38 HU 941

tugra kazım

Kayıtlı Üye
İsim
tugra kazım
Nereden
Kayseri
Plaka
38 HU 941
Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.
forumda kullanan arkadaşlarımız var bilgilerini izlenimlerini paylasacaklardır aracınıda hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanın inş resimlerinide eklerseniz :seat

WebKings

Kayıtlı Üye
İsim
Alper
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GC 6791
1.6 TDİ 2012 şubattan beri kullanıyoruz aile için alınabilecek en geniş arabalardan birisi gerek bagajı gerek arka koltuk diz mesafesi yeterince çok iyi (1.95 boyundayım) motor bölümüne geçicek olursak hem yakıt hemde performans bakımından seçilebilecek en iyi motorlardan birisi. Arabanın sevmediğim yönlerinden birisi içeriye ses alması ancak şu vaziyette şehirlerarası ve şehiriçinde 3500 deviri geçmediğim sürece ses almıyor ses almıyor ancak mahalle aralarındaki taşlarda giderken aşırı ses alıyor lastiklerden belki lastiğin havasından veya markasından kaynaklanıyor olabilir. Aracı ikinci el aldım sıfır alsaydım opsiyonel olarak apolo mavisi sunroof özelliklerini eklettirirdim araçla ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz :)

Eyhmet

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet ER
Nereden
Ankara
Altea XL 1.6 dizel DSG aracımı 2011 Şubat ayından beri kullanıyorum. Tek kusuru suspansiyonun ve göğüs plastiğinin çok sert olması... Diğer hususlarda emsallerini açık ara önünde yer alabilecek bir araç..

nusko

Kayıtlı Üye
İsim
ismet Ak
Nereden
Ankara
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Selam. 2008'de Altea XL 1.4 TSI model aracımı 2017 yılına kadar zevkle kullandım. Akabinde saatıp Toyota corola aldım ve alışamadan 15 gğn sonra satıp 2014 model Altea 1.6 tdı dsg aldım. Altea konforuna alıştıktan sonra başka arabaya zor alışır. Güle güle kullanın

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

ChronicManiac

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Ersoylu
Nereden
Ankara
Araç
Altea XL 1.6 TDI Style
Plaka
06 BKB 902
Ankara'dan 1.6 TDI XL kullanıcısıyım bende. Herkese merhaba

Üst Alt