Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarada SEAT Servisi/Ustası

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Ankara içerisinde bulunan ve gerçekten özüne sözüne ve işçiliğine güvenebileceğimiz ustalarınız var mı?
Aracın yabancısı değilim lakin bugüne kadar gittiğim ustalar ya hikaye sattılar yada bizleri saf salak zannedip olmaycak şeyleri değiştirmeye kalkıştılar. Ben de yeni bir sayfa açmak istiyorum.Önerebileceğiniz tanıdığınız bildiğiniz yerler var mıdır? Malumunuz herşey para değildir para da kolay kazanılan birşey değildir.

Merhaba Arkadaşlar,
Ankara içerisinde bulunan ve gerçekten özüne sözüne ve işçiliğine güvenebileceğimiz ustalarınız var mı?
Aracın yabancısı değilim lakin bugüne kadar gittiğim ustalar ya hikaye sattılar yada bizleri saf salak zannedip olmaycak şeyleri değiştirmeye kalkıştılar. Ben de yeni bir sayfa açmak istiyorum.Önerebileceğiniz tanıdığınız bildiğiniz yerler var mıdır? Malumunuz herşey para değildir para da kolay kazanılan birşey değildir.
Isim olarak bildiğim yok fakat şaşmaz sanayide sanırım seat ve wv araçlarına bakan ii bir usta vardı @blackrose mustafa ankara sorumlusu görünce bildiği yerler varsa halleder

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt