• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ankara Vag store- Yeni özellikler

Micqrop

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Ankara
Merhabalar,
Ankarada vag kablosu ve bu işlerden anlayan yer ararken keçiörende bünyamin abiye rastladım. Sincan dan kalktım gittim yaklaşık 20km. Aracımda bilmediğim birçok özelliği açtı ve gittiğime değdi diye düşünüyorum.
Yaptırdıklarım; İç sarı aydınlatmaları beyaz a çevirme
Arka plakalık ışıklarını beyaz a çevirme
Aracımda açılan özellikler
1-Araç kilitli iken cam yada sunroof açıkken yagmur yagdıgında otomatik camlar sunroof kapanıyor
2- Amerikan parklarımı açtı
3- Direksiyona duyarlı sis farlarımı açtı
4-Emniyet kemeri ikaz sesini susturduk( Birçok arkadaş buna tepki gösterebilir biliyorum :) )

Ankarada ararsanız böyle bir yer özelden irtibat no verebilirim buradan yazarsak reklama girecek diye düşünüyorum.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
İsim
Alper Tekin
Nereden
Edirne
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
35 VTY 55
Güle güle kullan kardeşim... Daha çok fazla özellik var açtırabileceğin...

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Caner CAN
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
34UT4566
4.madde hakkında önem ve detaylarıni zaten biliyorsunuz haliyle insanlarin kafasi çok fazla dağınık keske yapmasaydiniz.

Micqrop

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Ankara
Abicigim aklima gelenleri soyledim zaten golf mk5 aracimda ve bulunan sensorlerine gore makinada ne var ise hepsini açtik. Ben bir onbilgi olsun diye paylasmak istedim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

m_oslu

Kayıtlı Üye
İsim
murat oslu
Nereden
İzmir
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
35SAA43
Merhabalar,
Ankarada vag kablosu ve bu işlerden anlayan yer ararken keçiörende bünyamin abiye rastladım. Sincan dan kalktım gittim yaklaşık 20km. Aracımda bilmediğim birçok özelliği açtı ve gittiğime değdi diye düşünüyorum.
Yaptırdıklarım; İç sarı aydınlatmaları beyaz a çevirme
Arka plakalık ışıklarını beyaz a çevirme
Aracımda açılan özellikler
1-Araç kilitli iken cam yada sunroof açıkken yagmur yagdıgında otomatik camlar sunroof kapanıyor
2- Amerikan parklarımı açtı
3- Direksiyona duyarlı sis farlarımı açtı
4-Emniyet kemeri ikaz sesini susturduk( Birçok arkadaş buna tepki gösterebilir biliyorum :) )

Ankarada ararsanız böyle bir yer özelden irtibat no verebilirim buradan yazarsak reklama girecek diye düşünüyorum.
1. maddeyi deneme şansın oldumu, bu özelliği açtıran herkes çalışmadığını söylüyor, eğerki menüye gelmişse ki herkes buraya kadar yapabiliyor, çalışıp çalışmadığını kontrol edip yazarsan sevinirim

Micqrop

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Ankara
Denedim videomuzda mevcut :) aracin camlarini aciyoruz kilitliyoruz 3 dk aracin uyumasini bekleyip on cama su dokuyoruz hop camlar kapaniyor

kng60

Kayıtlı Üye
İsim
Tolga
Nereden
Ankara
Plaka
06 KNG 60
Ankarada bu işleri zaten yapan birisi var şaşmazda vagstore ali abi bu işleri oldu olası yapıyor. Bünyamin abinin eski ortağı sanırım. Taaa keçiorene gitmeseydiniz:) hayırlı olsun özelliklerinizi güle güle kullanın

kirlisakal

Moderatör
İsim
Metin Emiroğullarından
Nereden
Manisa
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
onu bana getirin cordobanın kuş beynine ulaşmamız lazım :) buluşma şart oldu gencler

Micqrop

Kayıtlı Üye
İsim
semih
Nereden
Ankara
Farkli projelerimizde var o sebeple gittim keciorene :) yaptiktan sonra fotolari paylasicam :)

m_oslu

Kayıtlı Üye
İsim
murat oslu
Nereden
İzmir
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
35SAA43
Denedim videomuzda mevcut :) aracin camlarini aciyoruz kilitliyoruz 3 dk aracin uyumasini bekleyip on cama su dokuyoruz hop camlar kapaniyor

aracın sanırım golf mk5, bu özelliği vagcom kablosuyla açtınız değilmi, yeni leonlarda vagcomla yapılamıyor onun için soruyorum

Üst Alt