Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar

sezgin19_86

Kayıtlı Üye
Selamlar anahtarda kilite uzun basınca camlar kapanırdı ve açma tuşuna uzun basılınca açılırdı şimdi camlar ne açılıyor ne de kapanıyor anahtar ile yaklaşık 2-3 gündür böyle. Normal kapı açılmasında bir sorun yok. sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir (şimdi hatırladım dün de kapı açtığımda benzin kapağı da açılmıyordu ben tam bastığım anda benzinci de itti ve öyle açıldı)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selam , bunun ayarı var konforlu açma kapatma idi galiba. Eğer bunda bir sorun yoksa bunun için formu araştırırsan bir kalibrasyonu var , kontağı açık bırakıp camların hepsini sonuna kadar kapatıp biraz bekletiyordun vs.

Selamlar anahtarda kilite uzun basınca camlar kapanırdı ve açma tuşuna uzun basılınca açılırdı şimdi camlar ne açılıyor ne de kapanıyor anahtar ile yaklaşık 2-3 gündür böyle. Normal kapı açılmasında bir sorun yok. sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir (şimdi hatırladım dün de kapı açtığımda benzin kapağı da açılmıyordu ben tam bastığım anda benzinci de itti ve öyle açıldı)

IMG_7454.jpgIMG_7454.jpg

aynı sorun ben de de var. Çözümünü bulabildin mi?

çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Üst Alt