Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar pili değişimi

Kılıfı sökmene gerek yok ortadan hafif kastır ikiye ayrılıyor anahtar vida falan yok yeni değiştirdim bende ama uyarı veriyor hala ekranda

Herkese merhaba. 2017 1.2 style manuel Leon aracım anahtar pili değiştirme uyarısı verdi. Pili değiştiricem ancak kılıf zarar görmeden değişim mümkün mü? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Dışında sert koruma kılıfı var ise fön Makinesi yada ısıtabancası ile çok hafif ısıtıp sökerseniz kırılmadan çıkartırsınız sonra da çift taraflı bant ile ince kesip yapıştırırsınız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aynı durumu yaşadım, sanırım kaplama kılıftan bahsediyorsunuz, serviste değişim yaptırdım belki farklı yaparlar zarar görmez diye ama yine kenarlardan çatladı, mehmet abinin dediği gibi ısıtarak açabilirsiniz, pil değişimi de çok kolay saat pili gibi tamamen.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı durumu yaşadım, sanırım kaplama kılıftan bahsediyorsunuz, serviste değişim yaptırdım belki farklı yaparlar zarar görmez diye ama yine kenarlardan çatladı, mehmet abinin dediği gibi ısıtarak açabilirsiniz, pil değişimi de çok kolay saat pili gibi tamamen.

Teşekkür ederim kardeşim .

Dün akşam bende anahtarın pilini değiştirdim çift anahtarla kullanıldığı için sanırım hiç pil değiştir uyarısı almadım
Anahtardan çıkan 2025 Panasonic marka pildi
Bende 2032 pil almıştım şansa 2025 duracel buldum benzinlikte ve değişim yaptım

Dün akşam bende anahtarın pilini değiştirdim çift anahtarla kullanıldığı için sanırım hiç pil değiştir uyarısı almadım
Anahtardan çıkan 2025 Panasonic marka pildi
Bende 2032 pil almıştım şansa 2025 duracel buldum benzinlikte ve değişim yaptım

Teşekkür ederim bugün önerilerinize uyarak kendim değiştiricem.

Geri
Üst Alt