Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar pil uyarisi

Hızlı pil değiştirme bana ilginç geldi. Bence bu işte bir yanlışlık var gibi geliyor. Arabayı tanıtmak ilginç.

Kendi dukkanimda ayni pilden mevcuttu anahtarin uzerinde leon yazili kaplardan mevcuttu o kabi cikarmak gerekiyor ilk once o kabida kirmak gerekiyor. Kirdiktan sonra sustaliyi cikartip arasina duz tornavida sokup kastirinca aciliyor direk ici. Yalniz bir durum var bu pil degistirme olayini cok hizli yapilmasi gerekiyor cunku kumanda kendini sifirlarsa arabaya tekrar kaydetmek gerekiyor fakat oda biraz zor is. Ondan dolayi hizlica pil tak yenisini tak yapip direk araci kontaga takip mars basmak gerekiyor ki anahtar kendini sifirlamasin ve boylelikle hersey eskisi gibi oluyor. Bilgi ekraninda yazan pil uyarisada gidiyor. Ayrica bu piller sarjli piller degil butun leonlarin basina gelen durumdur. Dikkat edilmesi gerekilen durum pili degistirirken fazla oyalanmadan degisip direk kontags takilip marsa basilmasi. Birde anahtardaki guzelim kilifimiz pert oluyor :) allahtan dogus oto 2 tane vermisti 1 adet daha var elimde fakat su silikonlulardan almayi dusunuyorum kullanan arkadaslar varsa kullanisli mi acaba
silikon kılıflar gayet kullanışlı. tavsiye ederim

Hızlı pil değiştirme bana ilginç geldi. Bence bu işte bir yanlışlık var gibi geliyor. Arabayı tanıtmak ilginç.
Hizli degisimin sebebi anahtarlar araclara okutmali oldugu icin belli sure pilsiz kaldigi zaman kendini sifirliyor ve tekrar araca entegre etmek gerekiyor. Gavur boyle yapmis abi biz ne edek:)

Hizli degisimin sebebi anahtarlar araclara okutmali oldugu icin belli sure pilsiz kaldigi zaman kendini sifirliyor ve tekrar araca entegre etmek gerekiyor. Gavur boyle yapmis abi biz ne edek:)
Yetkili servis böyle bir şeye gerek olmadığını söylemiş.

dün benim araçta pil uyarısı verdi.bugün herhangi bir uyarı vermedi ama. aracım henüz 15 aylık erken değil mi yahu o_O

Herkese merhaba,

Pil uyarısı geçen hafta gözükmeye başladı bende de. Kapağını açtım, uygun şekilde yeni pil (Duracell 2025) taktım ancak kontak açınca hala aynı uyarıyı veriyor. Sizce ne yapmalıyım bu durumda?

Herkese merhaba,

Pil uyarısı geçen hafta gözükmeye başladı bende de. Kapağını açtım, uygun şekilde yeni pil (Duracell 2025) taktım ancak kontak açınca hala aynı uyarıyı veriyor. Sizce ne yapmalıyım bu durumda?
Kural gereği önce kendinizi tanıtın...

Ben de 1 hafta önce pil uyarısı aldım.
MK2 kasaların anahtarlarında pil yuvası tırnaklı öyle kırma dökme yok kapak açılınca pili değiştirip devam ediyorsun.

Geri
Üst Alt