Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar kodlama

Esraydır

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul anadolu yakasında Cordoba için anahtar kodlama yapan bildiğiniz iyi bir yer var mı? Uzaktan kumanda tuşlara basarken kırmızı sinyal var ancak kilitleme/açma yapmıyor.

Kontaktan yedek anahtar ile kodlaniyormus ama çözemedim.

Arkadaşlar merhaba,
İstanbul anadolu yakasında Cordoba için anahtar kodlama yapan bildiğiniz iyi bir yer var mı? Uzaktan kumanda tuşlara basarken kırmızı sinyal var ancak kilitleme/açma yapmıyor.

Şöyle bir kombinasyon var eğer doğru hatırlıyor isem 2. Anahtar kontağa takılıp yarım kontak konumunda diğer anahtar yanında tutularak kontakta olan anahtarın kapı açma yada kapama tuşuna 10-15sn basılı tutuluyor sonra kontak kapatıp kontakta olan anahtar ile tekrar diğer işlem yapılıyor en son kontak kapatılıp araç çalıştırılıyor sonra kapatıp araç içinden yada dışından deneme yapılıyor
Bu şekilde bir adaptasyon kodlama denilen birşey net hatırlamıyorum ama denemekten zarar gelmez

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkür ederim. Ama 2. Olan yani yedek Anahtar kumandalı değil. Bı süre önce kodlama için yarım kontakta acma ve kilitleme tuşlarına birkaç saniye basarak deneme yapmıştım ama pek başarılı olamadım

Geri
Üst Alt