Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar kayıp

diğer yedek anahtar açmıyor mu adı neden yedek olmuş o zaman onu anlamadım :) şaşe numarasıyla servisten talep edersiniz yeni sinyalizyon koduyla birlikte almanyadan gönderirler...bıraz tuzlu olur ama yapacak bişi yok ....

abi iş almanyaya gidene kadar konuyu kitlerim ben :D:D tc sınırlarında halletmek gerek :D:D

pardon içerdeymiş anahtar yanlış bilgilendirdim ...hiç elleme ölece dursun aracına zarar verdirme...kolay kolay açılmaz şahin kapısı mı bu hemen açılsın...ruhsat şase noyla gidin servisten yenisini talep edin..oldu bitti no panic 1 hafta sabret :)
[doublepost=1452719579,1452719518][/doublepost]
abi iş almanyaya gidene kadar konuyu kitlerim ben :D:D tc sınırlarında halletmek gerek :D:D
bi sn kapı camı 270 lira :) göze alıyorsan kır gitsin :D

pardon içerdeymiş anahtar yanlış bilgilendirdim ...hiç elleme ölece dursun aracına zarar verdirme...kolay kolay açılmaz şahin kapısı mı bu hemen açılsın...ruhsat şase noyla gidin servisten yenisini talep edin..oldu bitti no panic 1 hafta sabret :)
[doublepost=1452719579,1452719518][/doublepost]
bi sn kapı camı 270 lira :) göze alıyorsan kır gitsin :D

çok mantıklı, hayır almanyaya taşımaya gerek yok :D:D:D

çok mantıklı, hayır almanyaya taşımaya gerek yok :D:D:D
almanyadan geliyor kodlanıp...
[doublepost=1452720049,1452719716][/doublepost]sonucta anahtarcıya da bi ton hizmet parası akşam akşam...ayağına kadar geldim parası+açma parası+akıl parası :) anahtarcıya vercen parayla yenı anahtar alırsın.gerci kaça açar bilmiyorum hiç başımıza gelmedi...sonucta kapı açılınca gene anahtar almak zorundasın...arabanın acelesi yoksa sabredin derim...
yedek anahtarı eve bırakın bundan boyle...

270tl ödemeye gerenk yok kasko hersene bir camı hasarsizlik icinde yeniliyor

Burda Bitmez..

Geri
Üst Alt