Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anahtarım kontağa girmiyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
telefonda durumu bildirdin mi abi servise. ??

telefonda durumu bildirdin mi abi servise. ??

yiğit bu olay dünyayı kurtaran adamın oğlu filmindeki işe benziyor hani onlar gölbaşı üssünü arıyorya hani üs çalışanları 28 günlük bayram tatiline gitmişlerde pala bıyıklı hademe uzay gemisinin kaptanına bilgi veriyorya durum aynı...servis tatilde çarşamba açılacak ben de çarşamba erzuruma servise gidecektim zaten bakıma iyi denk geldi ama mert abinin dediği gibi kesinlikle yağsızlık diye düşünüyorum...

olabilir tabii..

ben unuttum bayram olayını doğru bakımına denk gelmesi şans olmuş.. :)

Gökhan sen en iyisi bir seatmobilite yardım al 47 tl ye kıy. Allah korusun bir şey olsa sen titiz adamsın aracın Türkiye il sınırları içerisinde sadece yetkili serviste hizmet alır böylece.

Gökhan sen en iyisi bir seatmobilite yardım al 47 tl ye kıy. Allah korusun bir şey olsa sen titiz adamsın aracın Türkiye il sınırları içerisinde sadece yetkili serviste hizmet alır böylece.

abi 47 neki 107 vereyim bu olay nasıl birşeydir ki???nere vereceğiz nedir???

mert abicim okudum aslında gayet güzel birşey vede ben bunu istiyorum...ama bir iki sorum var!!!mesela aracın çekilmesi yılda 2 kez 200 tl limitle demiş
soru1:her defa için 200 mü yoksa 100 100 mü???yoksa 200 200 mü???
soru2:mesela artvinden erzuruma 400 liraya götürüyorlar 200 ünü karşılarlar kalanını ben mi karşılarım yoksa iki seferi de bir defada kullanırım 400 ü direk onlar mı öder-yada 400 limitten fazla der hiiiç ödemezler mi???

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

mert abi garantimi uzatmak istiyorum son 20 günüm artık garantim bitiyor doğuş 18 aydan sonra garanti uzatımını kabul eder mi???zorlasam yine etmezmi hatır gönül küslük falan ileri sürsem...

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

mert abi uyudu sanırım:)

Mert abi yoruldu senden artık sanırım Gökhan abi.. :D

mert abicim okudum aslında gayet güzel birşey vede ben bunu istiyorum...ama bir iki sorum var!!!mesela aracın çekilmesi yılda 2 kez 200 tl limitle demiş
soru1:her defa için 200 mü yoksa 100 100 mü???yoksa 200 200 mü???
soru2:mesela artvinden erzuruma 400 liraya götürüyorlar 200 ünü karşılarlar kalanını ben mi karşılarım yoksa iki seferi de bir defada kullanırım 400 ü direk onlar mı öder-yada 400 limitten fazla der hiiiç ödemezler mi???

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

mert abi garantimi uzatmak istiyorum son 20 günüm artık garantim bitiyor doğuş 18 aydan sonra garanti uzatımını kabul eder mi???zorlasam yine etmezmi hatır gönül küslük falan ileri sürsem...

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

mert abi uyudu sanırım:)

Ufak bir işim vardı Gökhan kusura bakma, 3 gecedir ben saat 05 te yatıyorum merak etme :)

Senede iki kere 200 tl lik çekici ücreti karşılanıyor. Diğer hizmetlerde de aynı olmak üzere ayrı ayrı yararlanılacak şekilde bu hizmet veriliyor. 200 tl üzerinde ki faturalandırmalarda ekstra olan kısmı müşteri kendi cebinden karşılıyor.

Garanti uzatma ile ilgili ise aracın 18 ay ı doldurmamış olması gerekmekte maalesef. Bunun dışında en azından ben öyle biliyorum hatır gönül işleri pek yemiyor bu konuda ...

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

Hizmet için varız biz Yiğit elimizden geldiğince. Zevk alarak yapıyorum hele ki birde sorunlara çare olabilmişsem deymeyin keyfime :D

kardeş sen bide erzurumdaki abdurrahman abi ile metin abiyi düşün yaaaaa.adamcağızlar yüzüme bakıyor sesleri de çıkmıyor çünkü saygı sevgi ahlaki vede samimi bir şekilde ediyorum sitemimi seatın işleyişinden dolayı adamcağızlar neredyse şu içeriden sıfırını al da yeterki bizi mahçup etme diyecekler ama ben servisimi bazı işçilik gazmalıkları yapsalarda seviyorum iyi niyetli insanlar hepsi ama bazen beceriksizce iş yapıyorlar ben de dayanamıyorum...teşekkür ederim mert abi....bu işi erzurumdan isteyeceğim eğer yapmazlar ise seni yorarım abim...ama garanti işini uzatsalar iyi olacak ama bana hayatta uzatmazlar adamları mahkemeye verdim bide kazandım...

---------- Post added at 01:50 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

Ufak bir işim vardı Gökhan kusura bakma, 3 gecedir ben saat 05 te yatıyorum merak etme :)

Senede iki kere 200 tl lik çekici ücreti karşılanıyor. Diğer hizmetlerde de aynı olmak üzere ayrı ayrı yararlanılacak şekilde bu hizmet veriliyor. 200 tl üzerinde ki faturalandırmalarda ekstra olan kısmı müşteri kendi cebinden karşılıyor.

Garanti uzatma ile ilgili ise aracın 18 ay ı doldurmamış olması gerekmekte maalesef. Bunun dışında en azından ben öyle biliyorum hatır gönül işleri pek yemiyor bu konuda ...

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

Hizmet için varız biz Yiğit elimizden geldiğince. Zevk alarak yapıyorum hele ki birde sorunlara çare olabilmişsem deymeyin keyfime :D
tekrar teşekkürler mert abim...

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

mert abimin yazdığı seatmobilite yardımını okumaya üşenen arkadaşlar kesinlikle yaptırın çooooook iyi birşey full okudum kasko gibi değil ama bu fiyata bence süper bir olay!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt