Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampül arıza lambası hak.

tdanaci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2007 leonuma uzunlara photon marka 3200 lumens led takdım şimşek etkili arıza lambası yakmaz dediler yaktı yakmaması için aparat takdık bu sefer de uzunlar kısılarak sönüyor yani çakmıyor hangi marka önerirsiniz arıza yanmaması için ve iyi patlatan

Photonları taktıktan sonra bilgisayara baglat sildir arızayı daha yanmıyacaktır.ben plakaliklara photon led taktım arııza ısıgı yaktı bilgisayara baglatıp sildi elektrıkcı arızayı beş aydır hala sorunsuz.seninkinde de cozum bu olabilir bir dene

Yorumlarınız için teşekkür ederim saolun bi deneme yapayım
akü elektriksel donanım kaldırmıyor olabilir...sistemi kontrol edin ampul takmadan önce...akü zayıfsa olmaz alternatör üretemiyorsa sıkıntı cıkartır...aracınızda tesisat varsa aküden ayırın kapasitor bağlatın ampulleriniz rahatlasın ...

Bende dün parkları kirmizi yaptim ariza lambasi yaktı vag-com ile siliyorum 2 dk sonra tekrar yaniyor bikac kere sildim geri geldi silemedim bir türlü var mı bir önerisi olan ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt