Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amfi Sorunu

eğer sigorta yerine tam oturmamış ve sıkışmamış ise kasislerden geçerken vs araç sarsıntısı esnasında voltaj dalgalanmasına neden olabilir... kontrol edin... birde 2. el ürüne ben açıkçası sıcak bakmıyorum.. amfi tamir vs işlem görmüş olabilir, bilemezsiniz... siz aldığınızda problemsiz çalışır fakat belli bi süre sonra arıza tekrar edebilir...

eğer sigorta yerine tam oturmamış ve sıkışmamış ise kasislerden geçerken vs araç sarsıntısı esnasında voltaj dalgalanmasına neden olabilir... kontrol edin... birde 2. el ürüne ben açıkçası sıcak bakmıyorum.. amfi tamir vs işlem görmüş olabilir, bilemezsiniz... siz aldığınızda problemsiz çalışır fakat belli bi süre sonra arıza tekrar edebilir...
Sorun tamda bu abi kasis veya çukurlarda sarsılmalarda oluyor sigortayı kontrol edeyim ben bi o zaman teşekkür ederim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt