Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AMERİKAN PARK LAMBASI VE GARANTİ

MerhabA salih bende 2015 ibiza style var 1.4 atmosferık bu araca american park oluyormu dur acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vagcom dediğiniz nedir. Servis mi?

Vag-com araca vcds programı sayasinde vag kablosu ile obd soketi üzerinden vag grubu araçlarda kodlama,arıza tespiti ve silmeye vs. yarayan diagnostic yazılımdır.

Yani bu kablo ile aracınızın desteklediği ancak aktif olmayan özellikleri aktif hale getirebilirsiniz.(her araçta aynı özellik desteklenmeyebilir tabi )

Sizin aracınız için örnek verirsek;
-Amerikan park
-Kadran selamlama
-uzunlarla birlikte sislerinde selektör yapması yada sis farları açık kullanıyorsanız selektörde sis farlarının sönmesi (ikisinden biri seçilir)
-Kumandadan kapıları kitleyince aynaların kapanması (içeriden tuş ile kapatılabilen motorlu katlanır aynalarda geçerli) gibi bazı özellikleri açılabilir.

Trakya'dan gönderildi..

Arkadaşlar bir sorum olacak.2017 1.0 Ecotsi style sıfır ve garantili araca amerikan park modül taktırsam ve ön farda yanan beyaz ledi sürekli yakar halde bıraktırsam aracın aydınlatmayla ilgili garanti sorunum olur mu? Aydınlatma garanti kapsamından çıkar mı ? Ayrıca başka bir sorum daha olacak izninizle , bu aracımda aracı merkezi klitle kapadığımda camların otomatik kapanması mevcut mu? Teşekkürler

Ender elektronik var maltepe de, daha yeni açtırdım özellikleri, amerikan parkta açılıyor ibiza’larda

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

benim net sorum Amerikan parklar aracı garanti dışı bırakır mı ?

Dediğim yerde açtırdım abi maltepe ender elektronikte açılan özellikler de; kadran selamlama, kilitleyip açarken korna sesi, arabadan inince farlarin kendiliginden yanması, selektör yaptığında sislerin de selektör yapması, elektronik difransiyel frenimi ne var onu daha iyi hale getirilmesi, panik freninde dörtlü flasörlerin kendiliğinden yanması vs. şahsi fikrim ufak da olsa güzel şeylee katıyor ben memnunum herhangi bir problem de yasamadım

Dediğim yerde açtırdım abi maltepe ender elektronikte açılan özellikler de; kadran selamlama, kilitleyip açarken korna sesi, arabadan inince farlarin kendiliginden yanması, selektör yaptığında sislerin de selektör yapması, elektronik difransiyel frenimi ne var onu daha iyi hale getirilmesi, panik freninde dörtlü flasörlerin kendiliğinden yanması vs. şahsi fikrim ufak da olsa güzel şeylee katıyor ben memnunum herhangi bir problem de yasamadım

Peki araç garanti dışında kaliyor mu bu gizli ozellikler actirilirsa? Bir de gündüz led farları nirmal farlarla birlikte yaniyor mu bu gizli ozellikler acilinca

Geri
Üst Alt