Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea 2005 led far sorunu

emrraah

Kayıtlı Üye
s.a arkadaşlar kolay gelsin.. yeni bir 2005 altea sahıbıyım aracımda ufak tefek sorunları var kendim yavaşca halletmeye çalışıyorum
sorum şuki arkadaşlar araçta far uyarı lambası yanıyor. araçta sislerinde ve kısalarında ledler var. bütün ışıkları kontrol ettim yanmayan ışıklarım yok
aracın kısa farlarını açtığım anda far uyarısı lambası sönuyor ama acmassam eğer far uyarısı lambası yanıyor. Kısa farları açtım uyarı ışığı söndu tekrar farları kapattığımda uyarı geri gelmiyor. sadece ilk çalıştırmamda eğer farları acmasam uyarı halla orada duruyor ? bunun sebebi nedir arkadaşlar.

"araçta sislerinde ve kısalarında ledler var" demişsiniz sorunun kaynağı o ledler. Sanırım kodlamayla falan çözüyorlar onu ya da bazı marka ledler arıza lambası yaktırmıyor onları deneyebilirsiniz. Canbus özelliği olan olmayan çeşitleri var sanırım. Bilgim kısıtlı olduğu için kesin birşey söyleyemiyorum. Konuda tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verecektir.

orjınal ampulleri taktığım halde arıza ışığı sönmuyor. bir bilen yokmudur ?=

plaka aydınlatmasına bakın veya fren lambası olabilir.benim sol fren lambası yanmıyordu tamir edildi düzeldi

Geri
Üst Alt