Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Allah herkezi korusun

Adamın yüzüne aynı hasarı vericeksin. Şeref yoksunu herif yaaa. Tamam kazadır, istemeden olmuş bir kere ama kaçmak nedir be gevşek.

Gecmıs olsun rabbım buyuklerinden korusun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun birde çarpıp kaçmak isteyen tanıdık çıkınca insan hepten deliriyor insandır yapmış bir cahillik deyip geçmek lazım en büyük kazan bu olur inşaallah

16cdf48
Amin abi simdilik bisi demedik faturayla cezanlandircaz onu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toplum geneli oturduğu zaman ya milyon milyon paralardan konuşur yada hak adalet din ahlak allah kitap peygamber der. Ama öyle bi mesele olur ki milyonlardan konuşanı da hak adalet din kitap diyeni de üç beş kuruşluk bi meselede çözülüverir.
Kazadır olur. Allah beterinden korusun. Yakalamış olduğuna sevindim. Ceza olarak faturayı eline vermek kafi. Haricinde bişey yaparsan ondan bi farkın kalmaz.

kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden tanımak isteriz Soner kardeşim...
[doublepost=1451346660,1451346592][/doublepost]ben boşuna demiyorum.
Rabbim nazardan kazadan beladan ve BALTADAN korusun...

kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden tanımak isteriz Soner kardeşim...
[doublepost=1451346660,1451346592][/doublepost]ben boşuna demiyorum.
Rabbim nazardan kazadan beladan ve BALTADAN korusun...

Üye olduğumda kendimi tanıttığımı hatırlıyorum.

Gecmis olsun dostum allah beterinden saklasinn... Serviste yaptiririrsan 1 2 hafta araci rehin tutucaklar deger kaybinida alamazsin zor yinede dene sansini

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden saklasın. Ne yazık ki komşuluk ilişkiside kalmamış kul hakkından korkuda. Düpe düz birde koyup gitmeye çalışmış! Bu nasıl bir ahlaktır anlamıyorum ki. Neyse en azından hasarını bari eline vermişssinde bir parça da olsa sıkıntını giderir. Benzer bir hadisede benim başıma geldi ama benim suçlu faili meçhul. Nasıl bir memlekette yaşıyoruz bu kadarda sorumsuz olunmaz ki! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum
Allah her daim dürüst insanlarla karşılaşmayı nasip eylesin. Kazasız belasız günleriniz olsun inşallah.

Geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden saklasın. Ne yazık ki komşuluk ilişkiside kalmamış kul hakkından korkuda. Düpe düz birde koyup gitmeye çalışmış! Bu nasıl bir ahlaktır anlamıyorum ki. Neyse en azından hasarını bari eline vermişssinde bir parça da olsa sıkıntını giderir. Benzer bir hadisede benim başıma geldi ama benim suçlu faili meçhul. Nasıl bir memlekette yaşıyoruz bu kadarda sorumsuz olunmaz ki! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum
Allah her daim dürüst insanlarla karşılaşmayı nasip eylesin. Kazasız belasız günleriniz olsun inşallah.
Gecmis olsun abi :(

Gecmis olsun dostum allah beterinden saklasinn... Serviste yaptiririrsan 1 2 hafta araci rehin tutucaklar deger kaybinida alamazsin zor yinede dene sansini

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen oyle yilbasi uzeri tam :(

Geri
Üst Alt