Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alarm

OPEKER

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlarım,

Aracımı yeni aldım 1.4 İbiza araçta immobilizer var camlar kumandayla kalkıyor felan filan işte yalnız ben ekstradan alarm taktırmak
istiyorum ne biliyim biri çizerse yada hafif temas edersede alarm çalsın inip bakiyim gibisinden servisi aradım garanti kapsamında
taktırmak isterseniz geçenlerde bir arkadaşa fiyat çıkarttık 2.500 TL çıktı vazgeçti dedi doğal olarak bende vazgeçtim normal bir alarm
takabilirsiniz dışarda ama garanti kapsamında olmaz sorun çıkartırsa garantidede sorun çıkar felan dediler.

1. Alarm taktırmalımıyım ?
2. Başka bir serviste bu işi garanti kapsamında halledebilirmiyim ?

Not : Yanlış bildiğim yada saçmaladığım bir konu ise hoş görün ilk arabam. Beni düzeltin en azından öğrenmiş olurum sayenizde...

oktay servise nereye gidiyorsun?aracın elektirik aksamına dışarda zarar gelir ve firma doğal olarak kabul etmez fakat tanıdık serviste bunu halledersin

Cezmi Abi Seat Kayadibi bayii Yukarı Dudullu bölgesinde aracıda zaten Pazartesi günü oradan aldım ama yapmayız diyolar başkada bişe demiyolar :D
Hafta sonu Beylikdüzü tarafında olacam birde ordaki servise sorayım bari peki abi sen tavsiye ediyor musun taktırmalımıyım yani yoksa gereksiz mi olur ?

Başka bir seat servisinde yaptırsam sorun olmaz dimi illa Kayadibi bayiden aldım diye orda yaptırma zorunluluğum yoktur herhalde ?

cezmı abı sana yardımcı olur alarm ı taktırmak olarak ta orjınal arac alarmı konusunda cemmax ıyı goztepe de caglayan elk yenıbosnada ıse kendı fabrıka yerı var orda gonul rahatlıyıla taktırabılırsın

ben dışarda taktırdım alarmımı, cenmax taktırdım şu ana kadarda hiç problem yaşamadım, hemde aracın orjinal kumandasını kullanıyorum, 350 tl civarına taktırmıştım...

ben dışarda taktırdım alarmımı, cenmax taktırdım şu ana kadarda hiç problem yaşamadım, hemde aracın orjinal kumandasını kullanıyorum, 350 tl civarına taktırmıştım...

Kemal dostum sen bana süper bir örneksin ya :) İyiki varsın puhaha
Garanti kapsamında değil ama dimi bu alarm hani bir sorun olsa yok garantili değildi biz bunu ücretli hallederiz vs olayına girecek servis ?
Nerde taktırmıştın fiyatıda baya yüksekmiş ekstra bir özelliği mi mevcut acaba ?
Bilgilendirirsen memnun olurum dostum

ya zaten arabanın elektronik sistemine hiç müdahale etmiyo gibiler biraz anlatmıştı takan kişi, birde her alarm olmaz demişti bana senin arabaya o yüzden bu tür arabalara özel alarmlar üretiyolar cenmax gibi firmalar, o yüzden her alarm takan bir yere taktırma, ben sana nerde taktırdığımı yazarım istersen...

ya zaten arabanın elektronik sistemine hiç müdahale etmiyo gibiler biraz anlatmıştı takan kişi, birde her alarm olmaz demişti bana senin arabaya o yüzden bu tür arabalara özel alarmlar üretiyolar cenmax gibi firmalar, o yüzden her alarm takan bir yere taktırma, ben sana nerde taktırdığımı yazarım istersen...

Seat Yetkili servislerden mi yoksa Cenmax bayiilerinden mi taktırmam gerekiyor dostum ?
Sen hangisinde taktırmıştın dostum ?

alarm taktırmak istiyosan bence taktır..
düzgün bi yerde iyi bi alarm taktırırsan zaten bişi olmaz arabana..

Erya servise de sorabilirsin bu alarm mevzusunu..

cenmax bayilerinden birine taktırdım.. servise değil.. mesela geçen ferrari kornası taktırdım onu servise taktırdım.. ne olur ne olmaz..

Geri
Üst Alt