Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alana Aux (İbiza 6L Orjinal Teyp'e Aux Yapımı)

bunu demek istemedım dostum....cerceve varya bütün siyah bardaklığı park lamba butonu teypi digital klimayı içine alan cercevesi göğüslüğün üstünde..o nasıl cıkıyor

Teyp ve o gözü söktükten sonra altta bi gizli göz kapağı var onuda söküyosunuz sonra tork olarak 4 veya 6 tane vida var iç taraflarda onlarıda söktükten sonra bişey kalmıyor :)

Teyp ve o gözü söktükten sonra altta bi gizli göz kapağı var onuda söküyosunuz sonra tork olarak 4 veya 6 tane vida var iç taraflarda onlarıda söktükten sonra bişey kalmıyor :)
temizlik yapmak için sordum.müsait zamanda sökcem fırsatım olmuyor.yarın erken kalkabilirsem söküme başlim :)

temizlik yapmak için sordum.müsait zamanda sökcem fırsatım olmuyor.yarın erken kalkabilirsem söküme başlim :)

Valla ben bide mahalledeki arkadaşlar her hafta sonu böyleyiz illa birimizin arabasıyla uğraşıyoruz mesela aracın birini projeye çevirdik komple boya atıp yenileme yapıcaz :)

3 hafta sonumuzu yiyecek melet :)
yPbZVj.jpg

Valla ben bide mahalledeki arkadaşlar her hafta sonu böyleyiz illa birimizin arabasıyla uğraşıyoruz mesela aracın birini projeye çevirdik komple boya atıp yenileme yapıcaz :)

3 hafta sonumuzu yiyecek melet :)
yPbZVj.jpg
hahahahahaa kolay gelsin işiniz hem kolay hem zor :) heykeltraş gibsiniz :D

Geri
Üst Alt