Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

dün ve bu gün dolarda tepki satımları (2 gün önceki düşüşte elinde olanlar daha çok düşmeden bozdurdu)olduğundan dolayı inme var , bence bu 1 kaç gün daha sürer sonra yine yükselişe geçer , işin merak ettiğim yanı ise şimdi dolar düştü bakalım benzin fiyatları ne derecede düşecek :)

Benzin olmuş 5.27 bu ne arkadaş bi hevesle fr alıyo millet kursağında bırakıyolar.Bu gidişle araçları satıcaz.

Arabamı geçen sene tam bu gün teslim aldım ve depoyu 189,00 TL'ye fullemiştim. Şimdi ise tam depoyu 235,00 TL'ye dolduruyorum.Bu nedir arkadaş ya.. :(

bu daha güzel günler. 6- 7 tl olduğunu bile göreceğiz bu gidişle. Ben depoyu fulledim. Aracı yatırıyorum. Kullanmıyorum kar yağdığından beri.

ham petrolün varil fiyatı 5 dolar bile düşse bize yansıyan rakam kuruş bazında olduğu için çok ümidim olmayan indirimdir.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
ham petrolün varil fiyatı 5 dolar bile düşse bize yansıyan rakam kuruş bazında olduğu için çok ümidim olmayan indirimdir.

Avrupa' da adamlar w8 w12 motordan aşağı araba kullanmıyor. Firmalar verginin ve benzinin pahalı olduğu ülkelere araba yapabilmek için 1.0 motor üretmeye başladı. Yakında tekrar 126 sulu bislere dönücez herhalde.

valla hiç sormayın arkadaşlar hepimiz muzdaripiz bu konudan akşam 50 lira benzin aldım ben parayı çıkartana kadar cepten adam pompayı çıkardı bittimi dedim evet abi dedi resmen tükürdü depoya arabama aşağıdaki stickerdan yapıştıracam bu gidişle benzin.jpg

Geri
Üst Alt