Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

Cam filmi yasaklandıginda verilen tepki bu zamlara verilmiyor.

Müstehak. Bu kadar söylüyorum ...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ülkede yap işlet devret şeklinde yatırımlar yapıldıkça ülke daha da zarara girecek. Bunlar iyi günler...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün konunun birinci sayfasına baktım 2009 yılında benzin fiyatı 3,28 lirayken bir sürü tepki gösterilmiş zamlara sayfalarca. Ama değişen hiç bişey yok aradan geçmiş 10 yıl hala zamlar belimizi büktü diyerek hayatımıza devam ediyoruz. Hepimiz bir şekilde sustuk sustukça daha çok ezildik ezildikçe de duyarsızlaştık yine sustuk bu ayıp hepimizin. Hepimiz bu zamlardan sorumluyuz.

Bugün konunun birinci sayfasına baktım 2009 yılında benzin fiyatı 3,28 lirayken bir sürü tepki gösterilmiş zamlara sayfalarca. Ama değişen hiç bişey yok aradan geçmiş 10 yıl hala zamlar belimizi büktü diyerek hayatımıza devam ediyoruz. Hepimiz bir şekilde sustuk sustukça daha çok ezildik ezildikçe de duyarsızlaştık yine sustuk bu ayıp hepimizin. Hepimiz bu zamlardan sorumluyuz.

Valla bu zamlardan kendimi gram sorumlu tutmuyorum. Benim vicdanım rahat :) kuru yanımda yaş da yanmasa da keşke herkes kendi kararının sonucuna katlansa... :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Püis artık akaryakıt zamlarını önceden bildirmeyecekmiş zammı zam olduktan sonra öğreneceğiz artık

Geri
Üst Alt