• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

Tolga.b

Kayıtlı Üye
İsim
Tolga
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style
İyi geceler arkadaslar. 2-3 gundur benzin istasyonun önünden dahi geçmedim ama Ankara 'da motorine 49 kuruş zam var diye duydum. Gerçeklik payı var mi?

atecateam

Anadolu Bölge Sorumlusu
V.İ.P Üye
İsim
Mustafa Ömür ORHAN
Nereden
İstanbul
Araç
Ateca 1.4 TSI Xcellence
Plaka
34 YH 738
Memleketi refah seviyesine ulaştırdık. Biz geldiğimizde insanların çöpü toplanmıyor bizden önceki dönemlerde karne ile alışveriş yapıyorlardı. Şimdi sırayla yapıyorlar çünü paranın bir gücü kalmadı. Para kalmadı. Herkesin cebi boş. Değerli kardeşlerim bunların hepsi bakın altını çiziyorum hepsi global sermayenin üzerimizde oynadığı algı oyunlarıdır. Kanmayın inanmayın mazot almayın arabayı satın At Eşek alın

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

atillayalcin

Kayıtlı Üye
İsim
Atilla Yalçın
Nereden
Tekirdağ
Araç
İbiza 1.2 TSI Reference
Sandıklarda sorulmayan hesabın acısı.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Sevinelim mi ağlayalım mı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. Eşel mobil uygulaması kapsamında ÖTV'den karşılanmak üzere, benzinin litre fiyatına 22 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 18 kuruş zam yapıldı.

Zamlar, ÖTV'den karşılandığı için pompa fiyatlarında bir değişiklik yaşanmayacak.

Alıntı: internet

VARG

Kayıtlı Üye
İsim
serkan
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Üretmeden sadece tüketerek geliştiğini zanneden toplumların sonu malesef ciddi ekonomik çöküşlerdir. Çok şeyler söylemek istiyorum. Yazmaya başlasam sayfalar yetmez. Eminim birçok kişi vardır aynı düşünceleri paylaştığım. Bize birşey olmaz, Amerika da kim, Avrupa da kim gibi cümleler duydukça, savaşların hala daha ( diziler izleyip) kılıç kalkanla kazanıldığını sanan insanları gördükçe bazen istemsizce diyorum ki belki de bizim tarihten silinme zamanımız gelmiştir. Bu insanla aynı vatan için çalışıyor, üretiyor olamam.

karekulak

Kayıtlı Üye
İsim
OZan
Nereden
Gaziantep
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Sevinelim mi ağlayalım mı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. Eşel mobil uygulaması kapsamında ÖTV'den karşılanmak üzere, benzinin litre fiyatına 22 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 18 kuruş zam yapıldı.

Zamlar, ÖTV'den karşılandığı için pompa fiyatlarında bir değişiklik yaşanmayacak.

Alıntı: internet

Dostum o eşel uygulaması birgün elbet bitecek. O zamları fiilen hissedeceğiz. İşte bizim ülkede yaşayan bilinçsiz halk o gün anlayacak kazığın çok ilerlemiş olduğunu.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atecateam

Anadolu Bölge Sorumlusu
V.İ.P Üye
İsim
Mustafa Ömür ORHAN
Nereden
İstanbul
Araç
Ateca 1.4 TSI Xcellence
Plaka
34 YH 738