Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

Her seçimden önce ne güzel gaz veriyorlar millete. Ben bu indirimleri seçimlerden sonra da görmek istiyorum ama seçimden sonra bindirim olacağına da eminim. Yıllardır aldığımız nefesten bile vergi alındı, gelen faturanın yarısı kadarı vergi. Konu başlıyla alakasız ama aslında hepimizin bildiği birşey paylaşmak istiyorum.

Model
A4 allroad 2.0 Turbo FSI quattro 252 hp S tronic
Motor
2.0 Turbo FSI quattr
Motor Hacmi
1.984 cm3
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 1/2/3/8
615.971 tl
Net Fiyat
247.500 tl
Ötv (%110) 5
272.250 tl
KDV (%18) 5
93.555 tl
Motorlu Taşıtlar Vergisi 5
2.158,50 tl
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedeli 5/6
210,50 tl
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli 7
297,20 tl

Net fiyattan fazla ÖTV si var aracın. 23.11.2018 güncel fiyatı.
Bu örnek sadece deryada bir damla. Şimdi benzini 1 TL yapsan ne olacak? Yer miyim ben!:cool:

Her seçimden önce ne güzel gaz veriyorlar millete. Ben bu indirimleri seçimlerden sonra da görmek istiyorum ama seçimden sonra bindirim olacağına da eminim. Yıllardır aldığımız nefesten bile vergi alındı, gelen faturanın yarısı kadarı vergi. Konu başlıyla alakasız ama aslında hepimizin bildiği birşey paylaşmak istiyorum.

Model
A4 allroad 2.0 Turbo FSI quattro 252 hp S tronic
Motor
2.0 Turbo FSI quattr
Motor Hacmi
1.984 cm3
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı 1/2/3/8
615.971 tl
Net Fiyat
247.500 tl
Ötv (%110) 5
272.250 tl
KDV (%18) 5
93.555 tl
Motorlu Taşıtlar Vergisi 5
2.158,50 tl
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Resmi Bedeli 5/6
210,50 tl
Trafik Tescil ve Ruhsat İşlemleri Hizmet Bedeli 7
297,20 tl

Net fiyattan fazla ÖTV si var aracın. 23.11.2018 güncel fiyatı.
Bu örnek sadece deryada bir damla. Şimdi benzini 1 TL yapsan ne olacak? Yer miyim ben!:cool:
Ama bunu yiyen çok var. Hem de çok.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben bu indirimlerin sonunu merak ediyorum
Aaa biz size şaka yaptık şimdi zam zamanı diyerek yine her hafta zam yapılmaya başlanır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben bu indirimlerin sonunu merak ediyorum
Aaa biz size şaka yaptık şimdi zam zamanı diyerek yine her hafta zam yapılmaya başlanır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok reis ABD Sudi Arabistan arasındaki gerginlik düştü. Petrol varil fiyatıda 85 dolar seviyelerinde 54 dolara indi. Ama dediğin olurmu olur. 1 indirdik 2 de bindirelim diyebilirler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt