Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Akü neredeyse boş" uyarısı

afaslan

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,

Arkadaşlar iki hafta önce Leon 1.0 tsi modelini aldım, Bugün arabada otururken telefonumu bluetooth ile müzikçalara bağlamaya çalışırken "akü neredeyse boş" uyarısı aldım, araba yeni olduğundan biraz garip geldi, ne olur ne olmaz diye hemen arabayı start edip bir süre rölantide çalıştırdım akü biraz olsun dolsun diye.

Yeni bir arabanın aküsünden böyle bir uyarı gelmesi normal midir? Ben arabalardan pek anlamıyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Akünün değerlerini ya da şarjını kontrol edebileceğimiz bir gösterge var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Herkese selamlar,

Arkadaşlar iki hafta önce Leon 1.0 tsi modelini aldım, Bugün arabada otururken telefonumu bluetooth ile müzikçalara bağlamaya çalışırken "akü neredeyse boş" uyarısı aldım, araba yeni olduğundan biraz garip geldi, ne olur ne olmaz diye hemen arabayı start edip bir süre rölantide çalıştırdım akü biraz olsun dolsun diye.

Yeni bir arabanın aküsünden böyle bir uyarı gelmesi normal midir? Ben arabalardan pek anlamıyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Akünün değerlerini ya da şarjını kontrol edebileceğimiz bir gösterge var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Böyle bir uyarı verdi ise çalışmadan araç içinde açık birşey kalmış olabilir mi eğer öyle birşey yoksa servise gidip gösterin hatalı olabilir akünüz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Herkese selamlar,

Slm dostum Aynen arac icin söylemiyor telefon icin söylüyor bende de ayni arac var telefon bagli iken sarji azaliyor isebbu uyariyi veriyor. Bende 2 hafta oldu alali panik olmustum sonra ayıktım

2017 1.0 ECOMOTIVE STYLE PLUS

Merhabalar, forumda yeniyim. Bu forum altında yazdığınız bilgiler gerçekten çok yararlı.
Şöyle ki; yarım saat önce "akü neredeyse boş" uyarısı yaptı araç (25 aralık 2018 de almıştım)
Başta biraz panik yaptım fakat telefonumun sarjı %5 ti araca bağlamıştım sebebi belli ki bu. Teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

Araç kendi uyarılarını kadrandaki ekranda verir, radyo ekranında çıkanlar araba ile alakalı değil :) anca araç menüsünden durum u açarsanız orada hataları görüntüleyebilirsiniz.

Geri
Üst Alt