Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü ışığı

burhanbeyazca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyigünler ben geçen sene bir araç aldım Leon 1.9 TDI aracımdan çok memnunum şükür lakin bir sıkıntım var İstanbulda olduğum halde çözemiyorum bir sürü ustaya götürdüm akü ışığı yanıyor diye hepsi şatj dinamosundan diyip yaptık deyip yolluyor söylüyorum ışık hala yanıyor diye bir türlü doğru dürüst cevap alamıyorum bu konu ile ilgili başından daha önce geçmiş arkadaşlar bir yer söyleyebilecek arkadaşlara ihtiyacım var

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar iyigünler ben geçen sene bir araç aldım Leon 1.9 TDI aracımdan çok memnunum şükür lakin bir sıkıntım var İstanbulda olduğum halde çözemiyorum bir sürü ustaya götürdüm akü ışığı yanıyor diye hepsi şatj dinamosundan diyip yaptık deyip yolluyor söylüyorum ışık hala yanıyor diye bir türlü doğru dürüst cevap alamıyorum bu konu ile ilgili başından daha önce geçmiş arkadaşlar bir yer söyleyebilecek arkadaşlara ihtiyacım var

Servise gösterildi mi araç hata kodu ne çıkıyor bilgisayara bağlandığında

Bağlandığında Akü şarj hatası veriyor kodunu hatırlıyamıyorum ama hatayı gören şarj dinamosu diyor konnektör diyor şimdi bir arkadaşla görüştüm aracın ilk sahibi dedim bu akü ışığı ne zaman yandı söylediği şey ben xenon far taktım akü ışığını ozamandan beri yakıyor dedi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bağlandığında Akü şarj hatası veriyor kodunu hatırlıyamıyorum ama hatayı gören şarj dinamosu diyor konnektör diyor şimdi bir arkadaşla görüştüm aracın ilk sahibi dedim bu akü ışığı ne zaman yandı söylediği şey ben xenon far taktım akü ışığını ozamandan beri yakıyor dedi

Xenon farların aküyü aşırı zorlamasından dolayı olabilir mi acaba ? İsterseniz ampulleri değiştirip bir deneyin. Kalitesiz farlar elektrik sistemine zarar verebiliyor çünkü.

Ben zenonları tamamen söktürdüm aracı eski haline çevirdim yine değişmedi hala yanıyor

Geri
Üst Alt