Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

airbag isigi acil yardim

kajmer _52

Kayıtlı Üye
arkadaslar herkese mrblar seat tea 2006 mod aracim var bugun durup dururken airbag isigim yandi sondoremiyorum koltuklarin altindaki kablolarla oynadim deriksiyondada ses flan yok nedir ama bugun bi tane sigorta atti onun yerine yenisini taktim ondan sonra yapti
[doublepost=1485710078,1485703042][/doublepost]yokmu bilen
[doublepost=1485712297][/doublepost]bitiiiikk b

Koktuğun altında ki kablolardan kaynaklanıyo genelde yani benim arabada öyle :) cihaza bağlattırıp hatayı sildirebilirsin korkulacak bi durum olduğunu sanmıyorum!

arkadaslar herkese mrblar seat tea 2006 mod aracim var bugun durup dururken airbag isigim yandi sondoremiyorum koltuklarin altindaki kablolarla oynadim deriksiyondada ses flan yok nedir ama bugun bi tane sigorta atti onun yerine yenisini taktim ondan sonra yapti
[doublepost=1485710078,1485703042][/doublepost]yokmu bilen
[doublepost=1485712297][/doublepost]bitiiiikk b
Sigortayı takarken diğer sigortalara zarar vermiş olabilir misin.
Yada çıkan sigorta airbag için olup değeri farklı olabilir mi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt