Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

airbag ikazı

Sem

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, benim arabada kontağı çalıştırırken airbag ikazı yanıyor daha sonra kendiliğinden gidiyor.servise götürmeyi düşünüyorum aynı sorunu yaşayan oldu mu ne gibi bi sorun oluşturur genelde bu ikazı almaya başladım

Normal bi durum.
Kontak açıldığında sistemi kontrol ediyor ve bir müddet sonra normal ise sönüyor ama yanık kalırsa problem var demektir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Sem
arkadaşlar merhaba, benim arabada kontağı çalıştırırken airbag ikazı yanıyor daha sonra kendiliğinden gidiyor.servise götürmeyi düşünüyorum aynı sorunu yaşayan oldu mu ne gibi bi sorun oluşturur genelde bu ikazı almaya başladım

Sizdeki olay zaten olması gereken olay :) airbag ışığı dahil bir cok ışık ilk kontak çevirmede test e girdiği için yanıp söner fakat Sönmezse arıza var demektir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Sem
bir kere yanık kalmıştı ama daha sonradan karşılaşmadım ama o bile rahatsız etmeye yetti, bir daha olursa servise götürmeyi düşünüyorm.
cevaplarınız için sağolun yoksa bu ilk anda yanmasına anlam verememiştim.

Geri
Üst Alt