Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag arıza ışığı

motoru çalıştırınca yanmaya devam etti mi? Sürekli yanıyorsa servise göstermenizde fayda olacaktır.

Merhaba Arkadaşlar sabah kontağı çevirir çevirmez airbag arıza ışığı yandı akşam hiç bir şey yoktu koltuk altı soketlere baktım sorun yok gibi duruyor daha önce bu durumu tecrübe etmiş olan var mı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç çalışınca yanmaya devam etti ise 3km mesafe gidince tekrar kontrol sağlayıp kapatıyor birkaç defa başıma geldi

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

yani OBD cihazı bulabilirseniz kendiniz de ne hata veriyor diye bakabilirsiniz ama servise gitmesinde fayda var bence.

yani sıfırlamak sadece ışığı söndürür ama arıza varsa o gitmeyecek, bence sensörler vs bir kontrol edilse iyi olur.

Aynı sorunu yaşadım. hiç bir problem yokken arıza ışığı yanmıştı.Servise gittim; bazen ani fren yapınca sistem airbag açılmış gibi algılıyormuş dediler. Bilgisayara bağladılar bir sorun göremediler arıza ışığını söndürdüler.

Aynı sorunu yaşadım. hiç bir problem yokken arıza ışığı yanmıştı.Servise gittim; bazen ani fren yapınca sistem airbag açılmış gibi algılıyormuş dediler. Bilgisayara bağladılar bir sorun göremediler arıza ışığını söndürdüler.
Aynen öyle oldu ben servise gidemedim uzak biraz çok vaktim de yok sanayiye gittim abs kaynaklı yanmış dediler sildiler şuan bi sorun yok bakalım artık

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt