Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Afs hatasi..

Olguu

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar.
İlk calistirma da onceden farlar saga sola yukari asagi hareket ederdi. Simdi calismamakla birlikte sürekli uyuari isigi alıyorum. Bilgi ekraninda afs adaptif far ikaz bulunuyor. Herhangi bir elektirikciye goturdugumde farın kodlanmadığını söyledi ve yüksek maliyetli oldugunu belirtti sanırsam orijinal kod gerekliymiş. Bu sorunu yasayan oldumu ve ne gibi bir çözüm gerekli? Bu arada aracım 2012 fr teşekkür ediyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

elm 327 varsa takın bir hata araması yapın bakalım hata illaki vardır veya vcds ile de bakılabilir , bende yeni aldım fr geçen dikkat ettim farlar ınıp kalkıyor ilk açıldığında bunu ne için yapmışlar acaba bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Öncelikle merhabalar.
İlk calistirma da onceden farlar saga sola yukari asagi hareket ederdi. Simdi calismamakla birlikte sürekli uyuari isigi alıyorum. Bilgi ekraninda afs adaptif far ikaz bulunuyor. Herhangi bir elektirikciye goturdugumde farın kodlanmadığını söyledi ve yüksek maliyetli oldugunu belirtti sanırsam orijinal kod gerekliymiş. Bu sorunu yasayan oldumu ve ne gibi bir çözüm gerekli? Bu arada aracım 2012 fr teşekkür ediyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu uygulama servise giderek yapılabilir kodlamalar için fazla ücret talep etmiyorlar bazen ücretsiz de yapılıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

elm 327 varsa takın bir hata araması yapın bakalım hata illaki vardır veya vcds ile de bakılabilir , bende yeni aldım fr geçen dikkat ettim farlar ınıp kalkıyor ilk açıldığında bunu ne için yapmışlar acaba bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Bu durum led farlar ve bizenon farlarda mevcut stabil sürüş için yer durumuna ve araçta olan yüke bağlı olarak far ayarını otomatik yapıyor ve sürüş zamanında iniş çıkışlarda bu duruma göre ayarlıyor karşıdan gelen aracı rahatsız etmiyor böylece

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Cihaz baglandi kod hatasi diyor. Kodlamak gerekiyormus.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt