Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona lip takmak hakkındaki fikirleriniz

Aero ya lip?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Oğuz göreceli bir şey ama bence aero tampona yakışmıyor bir arkadaşım takmıştı sağ sol alt uzantılarla hiç alakası olmadığı için lipin uzantılarının çirkin durmuştu tabi varol abinin de deiği gibi bence tak dene çıkar hatta kesip biçmeden çift taraflı bir bant yada kağıt bant ile bantla bir gör nasıl duracağını öyle montajla derim yinede fikir senin... benim ibizamda var ama fr tamponla uyumlu duruyor hatların devamı olduğu için...

Kimin ne düşündüğünden çok senin ne düşündüğün, eğer başkalarının söylediklerine göre araç yapmaya kalkarsan ya vidasına dahi dokunamazsın yada saçma sapan birşey çıkar. Senin gözüne güzel geliyorsa sorun yoktur. Ama aero tampona o lip gitmez.

Aero ve lip konusunda sorun yaşayan olur denilmiş. Aracımda coilover var ve ne kadar basık olduğunu birçok kişi biliyo, ona rağmen lipim yerinde duruyor hiç bi sıkıntı çıkarmadan. Arada ufak tefek sürtmeler olabiliyor o da gayet normal, ama kalıcı bir zararı yok :) Şimdiki dikkatinin biraz daha fazlasını gösterirsen hiçbir sıkıntısı olmaz.
Kardesım aracını sahıbındende gordum cok hosuma gıttı kesın taktıracagım senın aracında lıp ıle tamponun arasınsan demır bı tutacak gıb bır sey var onu nereden aldın ondanda taktıracagım bırde sen pıyano black e boyattın mı lıpı fotoları eklersen bu sayfaya cok makbule gecer :)

Custom Garage'da yapılıyor. google'a custom garage tr yazın çıkar, piano black'e boyatmadım. Demirler sadece süs amaçlıdır alttan 22-24 vida ile vidalanıyor. Demirler ayrı bir hava katıyor. İster o demirlerle yaptırın ister demirsiz, ama bana demirsiz daha şık gibime geliyor, hemde tamponu deldirmemiş olursunuz.

Custom Garage'da yapılıyor. google'a custom garage tr yazın çıkar, piano black'e boyatmadım. Demirler sadece süs amaçlıdır alttan 22-24 vida ile vidalanıyor. Demirler ayrı bir hava katıyor. İster o demirlerle yaptırın ister demirsiz, ama bana demirsiz daha şık gibime geliyor, hemde tamponu deldirmemiş olursunuz.

Vag meeting'de arabanın senin olduğunu bilmeden eğilip bakmıştım, elleyip yoklamıştım ben o demirlere. Senin arabayı açıp açıp da yeniden bakmamın en büyük sebeplerinden biri o demirler. Çok hoş duruyor, bence. :)

Vag meeting'de arabanın senin olduğunu bilmeden eğilip bakmıştım, elleyip yoklamıştım ben o demirlere. Senin arabayı açıp açıp da yeniden bakmamın en büyük sebeplerinden biri o demirler. Çok hoş duruyor, bence. :)

Teşekkürler :) Ama ayrılıyoruz artık, yeni sahibinin yanına gidip bende o demirlere ellicem gibime geliyo zamanla :D

Lıp var bendede o demırlerı nereden temın edebılırım ?

Geri
Üst Alt