Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Tampan yapımı

Bu kenar açıklıkları normal değil elinde başka boyasız varsa onu deneyin bence bu tamponda sıkıntı var yada kalıbında sıkıntı var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu kenar açıklıkları normal değil elinde başka boyasız varsa onu deneyin bence bu tamponda sıkıntı var yada kalıbında sıkıntı var

Ben kargo ile getirttim , her zaman ki taktığımız tampon diyorlar kalıpta sıkıntı olsa diğerleride bozuk çıkarmış o kadar uğraştık geri iade almazlarsa tampon çöp olacak galiba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bitmiş hali daha güzel duruyor bence başarılı olmuş güle güle kullan

Bitti ama bizide bitirdi bence kalıpta bir sıkıntı var ancak düzeltilirse orjinalini aratmıyor. Ben aracımın diğer yerlerinide yaptırdım ama buna LB9A boyası renk tutmadı yaptıracak olanlar ona göre yaptırsın boyasını mecburen tekrar boyamak zorunda kaldık ama değdi gibi duruyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@ardacheff merhaba,

Konu başlığındaki ilk harflerden sonrasını küçük yapabilir misiniz? Konu açılırken en üstte çıkan konu kurallarına dikkat etmeniz dileklerimizle.

Keyifli forumlar

Geri
Üst Alt