Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero arka tampon

Kardeşim bende taktırdım görüntü olarak orjinalini pek aratmasada tabi bütçen varsa orjinalini alma taraftarıyım. Benim taktırdığımın çamurluk ile birleşim yerleri sıfır kapanmadı bayağı bir uğraştık ama olmadı xtreme tuning ten almıştım satarken gayet güzel oturuyor sıkıntı çıkarmıyor eski tamponu sök yerine bunu tak diyorlar aldıktan sonra arıyorum tabikide orjinal tampon gibi oturmaz birkaç yerine rötuş yapılabilir diyorlar ha belki bana sattıkları ürün sıkıntılı olabilir değişim yapalım dedim onuda yapmadılar saolsun usta birşeyler ayarlamaya çalıştı şuan fena değilEkli dosyayı görüntüle 18728

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çamurlukla farla birleştiği noktalarda biraz açıklık kalmış gibi ama genel olarak çok iyi kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Ben rs ye bildirdim takarken kırıldı diye ama yardımcı olamadılar. Çatlağı silikonla kapatıp kullanıyorum. Geçen yine açıldı baska birşeyler deneyeceğiz olursa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunu grupta herkese söylersen iyi olur en azından herkesin haberi olsun ona göre RS ye karşı tavrımız olsun

Ben gidip elden aldım tamponu boyasını ve montaj ı anadolu yakasında bir yere yaptırdım. Tırnak kısmı takılırken birden çat etti ve köşeden gitti. Rs yetkilisine bildirdigimde bir çok kez taktıklarını ve hiç böyle bir durumla karşılasmadıklarını belirttiler. Daha sonra yetkili gökhan bey firmayı arayıp soracağını söyledi ürünü aldıkları yere. Daha sonra dönüş olmadı ve ben aradım. Aradığımda ürünü tedarik ettikleri firmanın yardımcı olamayacağını sorunun montajdan kaynaklandıgını belirttiklerini söyledi kendisi.

463ae704be1b49ef920ad13056a8d145.jpg

Ben gidip elden aldım tamponu boyasını ve montaj ı anadolu yakasında bir yere yaptırdım. Tırnak kısmı takılırken birden çat etti ve köşeden gitti. Rs yetkilisine bildirdigimde bir çok kez taktıklarını ve hiç böyle bir durumla karşılasmadıklarını belirttiler. Daha sonra yetkili gökhan bey firmayı arayıp soracağını söyledi ürünü aldıkları yere. Daha sonra dönüş olmadı ve ben aradım. Aradığımda ürünü tedarik ettikleri firmanın yardımcı olamayacağını sorunun montajdan kaynaklandıgını belirttiklerini söyledi kendisi.

Emin ol hepsi aynı şeyi söylüyor çünkü kendilerde biliyor ürünün sıkıntılı olduğunu ilk başta internette videoları geziyordu yok kırılmaz tampon yok çatlamaz tamponu şekilden şekile sokuyorlardı işin açığı ben çok araştırdım birde fiber olanı vardı onun çizgileri daha düzgün duruyordu keşke ondan alsaydım dedim ama plastik daha iyi olur dediler aldık böyle çıktı gittiği yere kadar artık bineceğiz

Orjinal Tampon İyi Aslında Böyle Fantazilere Girip Kazalı Araba Gibi Kullanmanıza Kendinizi Sıkıntıya Sokmanıza Pek Gerek Yok Gibi.

Sıkıntı olan şu ki keşke başka yerde taktırmasaydın.Bende sanayi bölgesindeyim bu gibi şeyler olur diye montaj hatası demesinler diye RS ye taktırdım .Yinede aklımızda bulunsun .Bu işi yapıyoruz yarın birgün illaki birilerinin yine işi düşer .

Sıkıntı olan şu ki keşke başka yerde taktırmasaydın.Bende sanayi bölgesindeyim bu gibi şeyler olur diye montaj hatası demesinler diye RS ye taktırdım .Yinede aklımızda bulunsun .Bu işi yapıyoruz yarın birgün illaki birilerinin yine işi düşer .

Aynen orada taktırsaydım üzerinde daha fazla dururdum ama dışarda taktırdıgım icin olmuyor dendiginde yapacak birşey yok. Tamponu taktırdıgım yerde yan sanayi ürünler böyle oluyor hep diyor onada birşey diyemedik olan bize oldu :)

Orjinal Tampon İyi Aslında Böyle Fantazilere Girip Kazalı Araba Gibi Kullanmanıza Kendinizi Sıkıntıya Sokmanıza Pek Gerek Yok Gibi.

1400-1500 tl ye 2 sene önce 2. El aero alınıyordu simdi fiyatlar cok uctu. Uygun olsa orjinal alırdım tabiki ama cok pahalı

O fiyatlar mazide kaldı artık

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt