Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero arka tampon

Meraba arkadaşlar. Leon mk3 için aero arka tampon arıyorum yetkili servislerinde çok pahalı başka temin edebileceğim veya satmak isteyen biri var mı . Birde yan sanayi ürünleri var tabi onlar hakkında bilgisi olan var mı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İnternette kırılmaz diye satılan var RS Tuning var arayıp sor elinde varmı diye sponsorumuz kendisi yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben Rs tuningten taktırdım çokta güzel oldu sadece takarken biraz dikkat edilmesi gerekiyor kulakları kırılmasın dıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende rs den aldım takılırken kırıldı :/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende orjinal ve yan sanayi tampon karşılaştırmalarını izledimde orjinalden şaşmamak lazım onu anladım

Kardeşim bende taktırdım görüntü olarak orjinalini pek aratmasada tabi bütçen varsa orjinalini alma taraftarıyım. Benim taktırdığımın çamurluk ile birleşim yerleri sıfır kapanmadı bayağı bir uğraştık ama olmadı xtreme tuning ten almıştım satarken gayet güzel oturuyor sıkıntı çıkarmıyor eski tamponu sök yerine bunu tak diyorlar aldıktan sonra arıyorum tabikide orjinal tampon gibi oturmaz birkaç yerine rötuş yapılabilir diyorlar ha belki bana sattıkları ürün sıkıntılı olabilir değişim yapalım dedim onuda yapmadılar saolsun usta birşeyler ayarlamaya çalıştı şuan fena değilIMG_0145.JPG

Geri
Üst Alt