Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Add blue konusu

shell ile opette satılıyor değerlerine bakın kitapçıktan hangisi karşılıyor ise alın doldurun yada servis ile irtibata geçin. bu arada yanlış hatırlamıyor isem iso 22241-1 normlarını taşıyan euro 6 motor uyumlu olan her marka olur

Teşekkürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neyse opette hortumu üzerinde 10 litre aldım ve tümünü doldurdum. 50 tl imiş.

uyarı ikazı kendi kendine söndümü peki bende leon aldım yeni sıfır araca yarıya kadar doldurmuşlar ortalama 5 bin km sonra biter diyor bilgi ekranında 5 litre alıp koysammı bende

Uyarı ikazı söndü ve şu anda 11500 km yazıyor. Birde seat dünya sitesinden anlayıp öğrendiğim kadarıyla 1000 nin altında sorun oluyormuş. Araç çalışmayabiliyormuş. Ayrıca bende aracı aldığımda 5000km yazıyordu. 8800 kmm gitti ve üstüne 10 lt aldı.

Uyarı ikazı söndü ve şu anda 11500 km yazıyor. Birde seat dünya sitesinden anlayıp öğrendiğim kadarıyla 1000 nin altında sorun oluyormuş. Araç çalışmayabiliyormuş. Ayrıca bende aracı aldığımda 5000km yazıyordu. 8800 kmm gitti ve üstüne 10 lt aldı.

Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt