Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım Çıldırcam artık 2001 Toledo

Arkadaşın sorununun aynısı bende de var gaz kelebeğini temizlettim fakat sadece azalma oldu hala o sorunlar bende de devam ediyor, bende bujiyi falan değişicektim fakat bunları okuyunca boşu boşuna değiştirmekten korktum ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar Sorunum Çözüldü. Boşuna boşuna masraf etmeyim bendeki sorun Hararet müşürü .Parçafiliosu.com üzerinden yeşil hararet müşürü sipariş ettim. Müşürü değiştik sarsıntı azaldı hatta hiç yok diyebilirim.Servisten orjinal almış oldugum müşür işe yaramadı.Orjinal parçayı degil Alman malı yan sanayi ürün işimi çözdü bende şaşkınlık içindeyim.85 liraya aldıgım parça çöp yan sanayi alman malı FEBi marka yeşil hararet müşürü sorunu ortadan kaldırdı.Boşuna dünya masraf etmişiz acı bir tecrübe oldu diyorum.Hararet müşürü ile aracın ilk 5 dk çalışamadaki sarsıntısının ne alakası olduguna gelince halen anlamış degilim. Ama sorun çözüldüye gerisi boş bence
[doublepost=1512157133,1512157049][/doublepost]
Kardeşim rolanti sabit mi düşüp yükseliyor mu?
sabit

Valla sevindim. Ne güzel bir irade ki halletmeyi kafaya koydunuz ve çözdünüz. Tebrik ediyorum çünkü çoğu insan ya vazgeçiyor öyle kullanıyor ya da aracı değiştiriyor.

SORUN LPG ISI AYARINDA BENDEDE VARDI BENZİNDEN GAZA GEÇİŞ SÜRESİNİ SABAHLARI UZATTIRDIM DÜZELDİ YER:KAYSERİ

Geri
Üst Alt