Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil Yardım Yeni Seat Leon İçin Deger mi ?

Yeşil scirocco'nun yeşiliyle aynı. Çok çok güzel bir renk. Satarken çok da zorlanacağınıza ben inanmıyorum. Ortalık beyaz arabadan geçilmiyor. Farklı olmak her zaman tercih sebebidir. Neden herkeste olan bende de olsun ki? :)

Yeşil de 4 kapı o resim denk geldiği için koydum..
Bende dediğiniz gibi farklı olmak istediğim için o rengi istiyorum fakat renk showroomda olduğu için büyüledi mi dısarda da oyle güzel farklı gozukcekmi bilemiyorum :/ satarken genelde beyaz revasta :/ bakalım birazdan tekrar yetkili satıcıya gitcem karar vercem ya alcam yada 2.el araba düşüncem bakalım ne olcak

Merhaba Arkadaşlar,

23 Ağustos 2013 Cuma günü Esenyurt DOD'dan sıfır aldığım Leon 1.6 TDI DSG CR Style 105 HP + Led paketli(Park sensörü+Renkli arka camlar) + Opak Beyaz renkli gözüm gibi baktığım ve aşkla kullandığım arabamı ailemin ihityacı nedeniyle nedeniyle satmak zorundayım. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Sunroof ve geniş jant hariç diğer özellikleri full'dür.

Araç 12:800km'de olup hatasızdır. Sadece kendim kullandım, araçta hiç sigara içilmediği gibi en kaliteli yakıtı kullanmaya özen gösterdim(Opet).

Evimin ve işyerimin kapalı otoparkı var, evimle işim arasında kullandım, iki kez uzun yol yaptım, sürüş keyfi muhteşem.

Park ederken bile dikkatsizler kapıyı açarken çarpmaması için en az iki kere kontrol ediyorum, park ettikten sonra yandaki araçların modelini beğenmediysem en az birer metre mesafe kalacak şekilde tekrar yanaşıyorum.

Beylikdüzü, Bahçeşehir, Ataköy, Bakırköy civarında ciddi olarak ilgilenen arkadaşlar varsa gösterebilirim. Son fiyat 57.500'e bırakacağım. Resim koymuyorum bilen zaten biliyor:
http://www.youtube.com/watch?v=l4T8jhw5hss

İlgilenen özelden mesaj yazıp telefon bırakırsa geri ararım.

Saygılar,
Emrah

Merhaba Arkadaşlar,

23 Ağustos 2013 Cuma günü Esenyurt DOD'dan sıfır aldığım Leon 1.6 TDI DSG CR Style 105 HP + Led paketli(Park sensörü+Renkli arka camlar) + Opak Beyaz renkli gözüm gibi baktığım ve aşkla kullandığım arabamı ailemin ihityacı nedeniyle nedeniyle satmak zorundayım. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Sunroof ve geniş jant hariç diğer özellikleri full'dür.

Araç 12:800km'de olup hatasızdır. Sadece kendim kullandım, araçta hiç sigara içilmediği gibi en kaliteli yakıtı kullanmaya özen gösterdim(Opet).

Evimin ve işyerimin kapalı otoparkı var, evimle işim arasında kullandım, iki kez uzun yol yaptım, sürüş keyfi muhteşem.

Park ederken bile dikkatsizler kapıyı açarken çarpmaması için en az iki kere kontrol ediyorum, park ettikten sonra yandaki araçların modelini beğenmediysem en az birer metre mesafe kalacak şekilde tekrar yanaşıyorum.

Beylikdüzü, Bahçeşehir, Ataköy, Bakırköy civarında ciddi olarak ilgilenen arkadaşlar varsa gösterebilirim. Son fiyat 57.500'e bırakacağım. Resim koymuyorum bilen zaten biliyor:
Seat Leon 1.6 TDI test drive da HDmotori.it - YouTube

İlgilenen özelden mesaj yazıp telefon bırakırsa geri ararım.

Saygılar,
Emrah

Hayırlı satışlar arkadaşım. Bu konu altında çok görüleceğini sanmıyorum satıyorum kısmına acılsa daha güzel olur du

Yeşil de 4 kapı o resim denk geldiği için koydum..
Bende dediğiniz gibi farklı olmak istediğim için o rengi istiyorum fakat renk showroomda olduğu için büyüledi mi dısarda da oyle güzel farklı gozukcekmi bilemiyorum :/ satarken genelde beyaz revasta :/ bakalım birazdan tekrar yetkili satıcıya gitcem karar vercem ya alcam yada 2.el araba düşüncem bakalım ne olcak

Barış kardeş bak ikinci elde bir ilan var konuda değerlendirilebilir... Artı 0 alacaksan beyaz her zaman candır... beyaz al derim... bir de neden dizel düşünüyorsun ki... ben yerinde olsam beyaz 1.2 TSI DSG alırım üzerine bütün donanımları koyarım daha ucuza gelir... dizel in yakıt olarak bir esprisi kalmadı bence... yılda 30k km yapmıyorsan dizele gerek yok derim başka da bişey demem...

fiyatlar da araçlarda güzel kardeşim renk zevk kişiye göre değişken bana sorsan ben alor mavi alırım ama o opsiyon için 2.151tl fark var ama ben canlı canlı gördüm hasta oldum araca (= bütçe yeterli ise 0 almak mantıklı bende ayarlarsam bütçemi 0 istiyorum :D olmazsa ikinci el de olur hatta seat oldktan sonra mk2 ye de razıyım bazı arkdaşlar bilir beni de :D @igci_01 mehmet kardeşimle zamanında çok konuştuk bu konularıda saolsun çok da yardımcı oldu :D Gerçi bi ank cuma orgnizasyonuna gidemedim hala ama en kısa zamanda ona da katılacağım :D ne konuştum gene bee :D

imkan varsa 0 ve alor mavi al kardeşim.

Geri
Üst Alt