Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

acil öneri yardım ibiza jant lastik

ads1940

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba öncelikle aracıma bir kaç jant buldum sizlere danışayım dedim adana içi jant önerisi olan varsada olabilir sıfır olması onemli degil aslında 16 dusunuyorum ama bunları buldum
1 - mercedes amg jant 205-45-17
2 - durban 205 40 17
özellikle amg jant ibizada nasıl durur sizce varmı fikri olan teşekkürler şimdiden

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
ikisini de önermem doğrusu...

beyaz ibizaya cartago jant ideal olur

6J0601025N_8Z8.jpg

Durban kullanan arkadaşlar var. Ve gayet şık duruyor bence... Yakışıyor ibizaya 5 kollu. (hemen yukarıda ki foto)
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş da da r6 jant vardı hatta fotoğrafını paylaşmıştı. O da güzel duruyordu hatırladığım kadarı ile... gene de karar sizin. Sonuç da bu iş zevk işi... Mesela bende de vossen vl1 jant var. Çoğu kişi yakıştırmayabilir ama ben jantı temizleyip parlatınca karşına geçip geçip izliyorum. Pek hoşuma gidiyor.

Durban kullanan arkadaşlar var. Ve gayet şık duruyor bence... Yakışıyor ibizaya 5 kollu. (hemen yukarıda ki foto)
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş da da r6 jant vardı hatta fotoğrafını paylaşmıştı. O da güzel duruyordu hatırladığım kadarı ile... gene de karar sizin. Sonuç da bu iş zevk işi... Mesela bende de vossen vl1 jant var. Çoğu kişi yakıştırmayabilir ama ben jantı temizleyip parlatınca karşına geçip geçip izliyorum. Pek hoşuma gidiyor.
[doublepost=1518684692,1518684631][/doublepost]haklısın durban güzel duruyor ama ben farklı olsun istedim istettim geliyor jant hayırlısı bakalım bu arada sizin 17 mi durban

[doublepost=1518675094,1518675047][/doublepost]205 / 40 / 17 audi rs6 jant var takmalımıyım bilmiyorum cok mu agrı olur nasıl durur kararsızım acıkcası

rs6 arkadaşım kullanıyor, 17" duruşu çok güzel ama araç ciddi anlamda hantal... o yüzden önermem..

Geri
Üst Alt